1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Trailer i galeria: FIFA 10

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez CuxPL, Sierpień 11, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. CuxPL

CuxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Prochowice
    Electronic Arts postanowiło nam najwyraźniej pokazać jak wygląda rywalizacja w Major League Soccer czyli lidze zawodowej w USA, gdzie od czasu do czasu europejskie gwiazdy przyjeżdżają na piłkarską emeryturę. Kadry z FIFA 10 wyglądają bardzo ładnie, nie inaczej prezentuje się też najnowszy filmik z Gametrailers. Martwią trochę te kosmiczne akcje, ale to w połączeniu z muzyką stanowi chyba taką konwencję radosnej piłki i w samej grze na takie zagrania pewnie będziemy patrzeć od święta.
    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=NeDViHNFM6k[/YOUTUBE]
    Źródło: www.polygamia.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ado o

Ado o Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chotomów
    Szczerze to jestem lekko zawiedziony bo miałem nadzieje na nieco większe zmiany...Gameplay/animacje...wszystko wygląda niemal że identycznie jak w 09, mam nadzieję tylko że poprawią zatryb strzałów i podań, kontrolę nad zawodnikiem i inteligencję graczy sterowanych przez konsolę. Bo ci często przecinali podania, albo wchodzili na linię strzału ratując **** bramkarzowi przeciwnej drużyny. Ogólnie chyba zainwestuję w 10 mam nadzieję że będzie warto.

4. mic1225

mic1225 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łomża
    Wszystko ładnie, pięknie, ale czemu to wygląda jak FIFA 09? Przecież miały być takie zmiany.... No więc PES zrobi konkurencje.

5. arkadiusz_89

arkadiusz_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Zostaję przy FIFIE 09, zainteresuję się w tym roku PES2010 a fife 10 sobie daruję.

6. moro444

moro444 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A ja i tak liczę na PES 2010. KONAMI ma tam teraz wiele rzeczy poprawić. Ale co będzie to się okaże ;]

7. arkadiusz_89

arkadiusz_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Myślę że tej jesieni będzie bardzo wyrównana walka pomiędzy fifką 10 a pes2010, mam nadzieje że konami stanie na wysokości zadania. :yeye:

O Pes2009 chciałbym jak najszybciej zapomnieć... :(

8. coldveins

coldveins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie mogę się pozbyc wrażenia, że grafika się pogorszyła. W 09 było świetne światło i cień. Wszystko takie wyblkałe na tym filmiku, koszulki się rozłażą, animacje skaczą. I spodki takie dziwaczne jak w PESie. Dziwne.

9. Zoraj

Zoraj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak nie poprawią ostro błędów gameplay'a(grafika mnie nie interesuje- mogla by zostac na poziomie 09) to bedzie dobrze. Ale wielu zmian nie nalezy oczekiwac. Seria FIFA zawsze taka była, jak cos sie udalo(09 sie udala) to nie nalezy tego zmieniac od razu, tylko "odgrzac" kotlet, poprawic pare bledow, dodac jedno, dwa nowe zagrania i wystawic na półki sklepowe po premierowej cenie.

Poza tym juz mnie denerwuje perspektywa gry non stop online z jedna druzyna- vs Real Madryt. Ech ci sezonowcy :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum