1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

trailery, teasery i ogólnie nowości na vga 2011 (tylko opinie)

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez surferj24, Grudzień 11, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. surferj24

surferj24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gotham City
    Na wczorajszym a w zasadzie dzisiejszym vga zostały przedstawione trailery, teasery i różne nowości. Jakie jest wasze zdanie na temat tych nowości i wogóle. Zaczne ja:

The Last of US
    Jedyna nowość jaka mnie tego wieczoru zaskoczyła a na dodatek studio odpowiedzialne za tą gre to naughty dog czyżby szykował nam się kolejny hit pokroju uncharted. Ja z niecierpliwością czekam na dalsze informacje na temat tej gry.
    P.s. Gra o zombiakach w świecie zniszczonym przypominającym ten z i'm legend to musi się udać.

MGS Rising
    Trailer po prostu straszny sama siekanka jak tak się bedzie prezentować cała gra to nie wróże niczego dobrego temu tytułowi.

Fortnite
    Najnowsze dzieło Clifa Bleszinskiego i spółki. Moje pierwsze wrażenie po obejrzeniu traileru: Co to ma być jakis żart? Po oczekiwaniach ludzi zostały tylko zgliszcza na jakiś tytuł [okroju unreal tournament czy cos podobnego. Gierka dla dzieciaków i tyle bo nie wiem jak inaczej mam opisać to co zobaczyłem na zwiastunie?

Hitman absolution
    Nie zawiodłem sie na kolejnym trailerze o skrytm zabójcy i czekam z niecierpliwościa w dalszym ciągu na tą gre. Zwiastun klimatyczny i mroczny wszystko na najwyższym poziomie.

Diablo III
    No cóż zwiastun bardzo dobrze wykonanym i jak na diablo przystało tajemniczy nic tylko czekać

Bioshock infinite
    Według mnie nic nadzwyczajnego nie pokazano w tym trailerze wałkowane jest cały czas to samo co dotychczas ale tytuł warty uwagi

Amazing spiderman
    Nie no to chyba jakiś niesmaczny żart z ta grą cisnie sie na usta. Kolejna zapchajdziura o człowieku pająku i to na dodatek z tak słabą fabułą. Jedyna zaleta tej gry to otwartośc świata po którym mamy sie poruszać pajęczakiem ale i tak uważam że swiata to ten tyuł nie zawojuje :/

Transformers
    Hmm nigdy nie grałem w żadną gre z tej serii wiec duzo o niej nie moge napisac ale zwiastun był calkiem niezły ale nie aż tak żeby zachęcić mnie do siegniecia po ten tytuł ale co kto lubi...

Mass effect 3
    Trailer urywa głowy jak piszą fani tej serii i ja musze sie z nimi zgodzić bo na prawde jest co oglądać i duzo sie dzieje miejmy nadzieje ze akcji starcy na całą gre

Alan Wake: American nightmare
    Zwiastun całkiem niezły szczególnie końcowe napisy zalatują staymi horrorami z alfredem hitchkockiem na czele ale czemu na litość boską gra ma tylko wyjść na xbox live ludzie opanujcie sie z ta dystrybucją cyfrową. Chociaż można mieć nadzieje że pojawi sie także wersja pudełkowa tak jak miało to miejsce z liberty city stories

Rainbow six: patriots
    Bardzo ciekawie i jakże dynamicznie przedstawiony trailer z całą pewnością oddaje on cały charakter serii jaką jest rainbow six. Czekamy z niecierpliwością na dalsze informacje na temat tego tytułu.

Tony hawk pro skater HD
    Ahh te wspomnienia... Od razu po obejrzeniu tego trailera przypomniały mi się godziny spędzone z tonym hawkiem na ekranie i wciskanie na klawie przycisków w celu jak najlepszych tricków. Z pewnościa tytuł warty wspomnienia i odświeżenia ja z pewnością wyciągnę łapkę po ta gre.
    To tyle moich opinii jakie są wasze co zwróciło waszą uwage a co wręcz odrzuciło was od ekranu?

2. Lotnik421 Xbox One

3. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    MGS rising moim zdaniem świetna gra się szykuje . Jakbyście poczytali o wypowiedziach twórców gry to byście sie dowiedzieli czemu tak bedzie gra wyglądać . Mnie urzekła fizyka w tej grze i to że zawsze chciałem zagrać tym ninją

4. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Ja czekam na więcej info nt. The Last of Us, bo szykuje się kolejny dobry ex na ps3 :D

5. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    nic interesującego dla mmniee, nudaaaaa

6. GeT

GeT Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice
    oglądałem VGA i naprawdę zmarnowane 2 h życia
    Wart był tylko alan wake najlepszy shooter roku i najlepszy charakter roku

7. Don Joinciano

Don Joinciano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biała Podlaska / Warszawa
    Mnie trochę Alan zaskoczył, może nawet zniesmaczył... Po genialnym zakończeniu pierwszej części spodziewałem się rozwinięcia tego, co się stało, a tu bam, zupełnie nowa historia. Pomijam już fakt, że Alan lata z uzi... Nie mniej jednak Remedy ma u mnie duży kredyt zaufania i zagram na pewno.

8. 0Benek

0Benek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie wiem czy tu mogę pisać, więc jak coś to sorrki.
    Wiadomo na jakie platformy wyjdzie The Last of US ?
    Bardzo zaciekawiła mnie ten trailer i czekam na premierę.
    Pozdrawiam

9. surferj24

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gotham City
    niestety tylko i wyłącznie na ps3 kolejny exlusive sony

10. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    taka fajna gra i znowu sony jest lepsze ;/ (zastanawiam sie nad zamiana konsoli bo co najlepsze do dla sony)

11. surferj24

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gotham City
    jak zwykle sony potrafiło zaskoczyć i to dlatego miedzy innymi uwazam że ps3 jest lepsze od xboxa

12. meczek

meczek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wlkp
    Alan świetnie się zapowiada, Diablo i Bioshock. THPS 1&2 w HD przypomina młode lata, sam nie wiem dlaczego tyle w to grałem, a na desce nie jeździłem.
    Co do ex'a Sony, to bije tu wszystko na głowę, trzeba pomyśleć nad konsolą zanim PS4 wyjdzie.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum