1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Transakcja PayPal - Pytanie.

Temat na forum 'Off-Topic' rozpoczęty przez VeNq, Wrzesień 15, 2016.

1. VeNq

VeNq Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Otóż mam zamiar sprzedać za prawdziwe pieniądze przedmiot z gry(dość dużo warty). Znalazłem już chętnego. Oczywiście to on będzie pierwszy wysyłał pieniądze, a potem ja mu dam przedmiot(nie mam zamiaru go oszukać) i on powiedział, że wyśle mi pieniądze jako prezent na Paypalu "Paypal Gift Payment". I on mówi, że jak wyśle pieniądze, to już te pieniądze mu "przepadły", bo jak wysyła się przez ten "Gift Payment" to jest bez możliwości odzyskania pieniędzy, tylko, że wtedy te pieniądze dochodzą w ciągu 3 godzin, ale on powiedział, że muszę mu przesłać ten przedmiot od razu bez czekania tych 3 godzin, bo się boi, że go oszukam. Pisał też, że wyśle wszystkie potwierdzenia, faktury i screenshooty.

Moje pytanie brzmi: Czy naprawdę ten "Gift Payment" działa w taki sposób jak on to opisuje? Czy jak on da mi potwierdzenie, że wysłał pieniądze to on ich nie będzie mógł odzyskać i czy dostane powiadomienie odnośnie tego, że mi przelał pieniądze? [​IMG]

Na potwierdzenie dorzucił mi ten link:
    http://www.hotukdeal...payments-301547

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1862
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nic nie wysyłaj w ciemno, bo obecnie jest tyle cwaniaków, że Ci podrobią wszystkie rzeczy łącznie z potwierdzeniami przelewów. Czemu to załatwiacie przez paypala, zamiast przez allegro? Może i jest prowizja, ale masz wszystko od razu. Dawno już paypalem nie wysyłałam, ale kiedyś pieniądze dochodziły od razu jeśli były wysyłane jako prezent. On dostaje wiadomość e-mail, że wysłał Ci pieniądze i Ty także dostaniesz e-maila, że użytkownik Ci wysłał pieniądze. Nic nie wysyłaj póki nie dostaniesz pieniędzy.

Wychodzi na to, że pp serio nie oddaje pieniędzy jeśli się wysyła jako prezent: "Ochrona nie ma zastosowania w przypadku przedmiotów zakupionych osobiście (nie online) oraz pieniędzy przesłanych rodzinie lub znajomym."

Ostatnia edycja: Wrzesień 16, 2016
  4. Giker127

Giker127 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Mielec
    Pieniądze przelane jako prezent są nie do odzyskania w trybie ochrony. Kasa po przelewie powinna być u ciebie odrazu, nie przyjmuj żadnych screenów zdjęć i innych dziadostw które można z łatwością obronić w paint. Wiele razy wysyłałem pieniądze przez paypal i zawsze dochodziły natychmiast. Jeśli kupujący twierdzi ze wysłał a ty ich nie masz u siebie to znaczy ze to wałek i nic mu nie dawaj, a różne groźby ze pójdzie na policje olej i spokojnie czekaj na wpłatę.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Kupujący zapewne jest z innego kraju, poczekaj aż przelew dojdzie

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

6. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Załóż konto ne Ebay. Wystaw aukcję z płatnością PayPal. Jeden i drugi będzie chroniony.

Wczytywanie...

Poleć forum