1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Transfer danych i przenoszenie na inny nośnik

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Amalio, Czerwiec 19, 2014.

1. Amalio

Amalio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam pytania odnośnie transferu danych. Mianowicie mój X ostatnio się spalił (o czym pisałem w poprzednim temacie) i z ubezpieczenia kupiłem slima, który powinien jutro przyjść. Mam kabel do transferu danych i rzecz jasna chcę przenieść zawartość starego dysku na nowy ze slima. I tu mam pytanie - czy przeniesienie całej zawartości spowoduje, że nie będę musiał ponownie instalować gier, które są na starym dysku?
    Drugie pytanie dotyczy karty pamięci. Bodajże profil gracza i część save'ów była na karcie pamięci. Jako, że karta pamięci na nic już się nie przyda przenosiłem zawartość na dysk twardy. No i tu konsternacja, ponieważ podczas przenoszenia danych konsola pytała czy "zastąpić"/"zastąpić wszystkie". No i tu mała konsternacja - co zastąpić? Daliśmy OK i cały czas się zastanawiam czy nie nadpisałem sobie profilu gracza jakimiś starymi danymi. Ktoś wie o co chodzi? No i w sumie to czy profil gracza nie wiąże się automatycznie z kontem Microsoftu i czy mój profil gracza nie jest zapisany gdzieś na serwerze?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nadpisało save do gier

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...