1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

transfer danych z 20GB na 120GB

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Romson, Sierpień 23, 2012.

1. Romson

Romson Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam jestem"świeży" i na forum i jeżeli chodzi o X-a zakupiłem na allegro z dyskiem 20GB ale dokupiłem obecnie dysk 120GB i teraz moje pytanie chce z dysku 20 zgrac gry na dysk 120 za pomocą programu XPLORER360 podpinam dysk 20GB i znalazłem gry w folderze CONTENT i całą jego zawartość skopiowałem na PC, następnie podpinam dysk(po formacie w konsoli) czyściutki 120 i wchodze w PARTICION 3 i chce tam przenieść zawartość, teoretycznie się kopiuje po czym nie widać że cokolwiek się skopioowało jest pusto...podłączam do X-a a tam ze mam tylko 4,1GB wolne gdzie gry zajmują 20GB, a poztym XBOX ich nie widzi, proszę o pomoc w wyjaśnieniu co robię źle, pozdrawiam !

2. Lotnik421 Xbox One

3. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Zawsze możesz przenieść za pomocą pendriva 16gb.
    Konfigurujesz go pod xboxa, podpinasz, przerzucasz na niego gry, wkładasz dysk 120gb, i znowu przerzucasz.

Wczytywanie...

Poleć forum