Transfer danych

bantex11

Świeżak
Świeżak
Witam, mam pytanie czysto informacyjne. Mianowicie chodzi mi o transfer danych w trakcie grania online w multiplayera. A konkretniej chodzi mi o PES 13. Mam znajomego który się przeprowadza i moze miec dostep tylko do internetu mobilnego a tam jest limit transferu. Czy ktos wie jak duzo sie sciaga w trakcie jednej rozgrywki??
 

Krzysztof PL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
To może ja się wypowiem , może nie w temacie PES tylko w temacie internetu mobilnego . U mnie 10 dni grania na xbox live zjada około 2,5 gb danych (gram bardzo dużo) a gram w forze 4 , bf4 i gta 5 . Podejrzewam że PES może zabierać podobnie do BF4 , czyli tak do 50-70 mb na godzinę grania . Posiadam internet z T-mobile . Napisz jaki pakiet danych posiada twój znajomy .
 

bantex11

Świeżak
Świeżak
No wlasnie jeszcze nie ma, ale pewne jest to ze nie ma tam dostepu do internetu kablowego. Jedyne co to pozostaja rozwiązania bezprzewodowe typu WiMax, LTE, badz jakis inny uslugowdawca rejonowy. Ale widzialem ze plus oferuje za 60 PLN 12 GB i 50 GB w nocy, także to powinno mu wystarczyć :D Gitara dzieki za info..
 

Do góry Bottom