1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Transfer gier ze zbanowanowanego Slima do nie zbanowanego Fata.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Miodec, Marzec 28, 2014.

1. Miodec

Miodec Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć,
    Kupiłem sobie Slima dawno, dawno temu. Zacząłem kupować konta z msp na allegro. Było całkiem spoko, grałem z kolegami, no ale dostalem bana i mam cały czas na dysku sporo gier. ( Co jest dziwne mój kolega nie dostał bana )

Dlatego mam pytanie:

Czy jak wrzucę gry ze zbanowanego Slima na nie zbanowanego Fata - będą one działać? Nie dostane drugiego bana? Da się to zrobić pendrivem czy muszę mieć ten kabel transferowy on Microsoftu?

Dzięki za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nie ale jeśli wciąż masz konta to jak najbardziej.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum