1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Transfer kit - pomocy

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez nakoz, Styczeń 27, 2014.

1. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Witam, Kupiłem nowy dysk, i kabel do migracji danych pod konsolę slim. W konsoli mam dysk z fata 60 gb bez obudowy. Nowy dysk ma pojemność 320 gb. i posiada obudowę. Nie wiem jak zgrać dane po podłączeniu do xboxa nie ma reakcji. Razem z kablem była płyta którą odtwarza tylko PC ale po podpięciu dysku do pc również nie rozpoznaje urządzenia. Wie ktoś w czym problem i jak zgrać te dane ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Jak dobrze pamiętam stary dysk zostawiasz w xboxie a nowy podpinasz transfer kitem do usb. Upewnij się jednak bo dawno temu to robiłem.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

4. Pupilek_administracji

Pupilek_administracji Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    290
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Hamburg
    Kabel TransferKit działa tylko i wyłącznie z dyskami do pojemności 250GB wszystko powyżej nie będzie odczytane.

pozdrawiam.

5. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    nakoz - a nie lepiej było użyć najzwyklejszego pendriva, zamiast wydawać niepotrzebnie kase na taki sprzęt?
    Przypuszczam, że pendriva masz w swoim zaopatrzeniu. Pendrivem wszystko przeniesiesz, sam to robiłem w kilku konsolkach.

6. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    tak właśnie się obawiałem że za duży dysk :/ no pendrivem ale ja mam 60 gb danych. chyba jednak przeniose profil motywy negrody itp a reszte pobiore od nowa. Szkoda.

Wczytywanie...

Poleć forum