1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Transfer Kit x360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez samack, Styczeń 7, 2012.

1. samack

samack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Śląsk
    Siema. Mam pytanie, czy żeby wgrać do xboxa save 100% ściągnięte z kompa (nie do mnie tylko do brata który nie za bardzo potrafi grać w niektóre gry :( ) to trzeba kupić ten kabel transfer kit? TRANSFER KIT DO KONSOLI XBOX 360-SKLEP IT7 (2042157612) - Aukcje internetowe Allegro

Mam dysk HDD pisze że pojemność to 13,9 GB

2. Lotnik421 Xbox One

3. skrzydel5

skrzydel5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    Wystarczy pendrive. Poszukaj tematu "wrzucanie save przez pendrive"

Pomogłem kliknij przydatne

4. samack

samack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Śląsk
    Tak, ale nie mam pendrive którego mógłbym użyć do wgrania, dlatego się pytam czy przez ten kabel da rade

5. Bebzu

Bebzu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    nie wiem czy da rade ale jak bedziesz zainteresowany kupnem to daj znac, sprzedam taniej niz na allegro

Wczytywanie...

Poleć forum