1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Transformers: Dark of the Moon -OPINIE-

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Fuks, Czerwiec 17, 2011.

1. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Tak jak w temacie same OPINIE.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tranced21

Tranced21 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gra totalne dno ... Można przejść w 4 godziny ... mało poziomów, brak wyboru postaci co do misji, fabuła podkolorowana...

Jedyne plusy to grafika (bardzo ciekawe scenerie) i lekko ulepszony gameplay

Mi osobiście było szkoda wydawać 5 zł na płytę ...

4. bolczyk

bolczyk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Giera super. Gameplay prawie że identyko jak w war for cybertron, w końcu ci sami twórcy. Gram 3 level i narazie bardzo mi się podoba. O wiele lepsza niż poprzednia część na licencji. By the way.....jestem wielkim fanem Transów.

5. Hawok

Hawok Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ogarnij siębolczyk ta gra to syf i w zupelnosci popieram opinie Tranced21 :] Cybertron a ta gra to niebo a ziemia

6. Tofik504

Tofik504 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    gra wydana na szybko pod film aby więcej kasy zarobić. Nie ma porównania do części poprzedniej bo była po prostu lepsza .
    Minusy:
    - długość kampanii to już zniewaga (ok 4H )
    - uproszczony gameplay (nielimitowana amunicjia,brak wyboru broni, jeden typ granatów, postacie sztywno przypisane do misji)
    - grafika moim zdaniem Cybertron wyglądał ładniej,
    - monotonna, brak jakiś bosów ktore człowiek by pamiętał (NP. Omega Supreme)
    PLusy:
    _stealth mode,
    Gra to istny skok na kase fanów filmu oraz Transformerów szkoda 5zł na DVDDL:(

7. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Moja opinia nie będzie super długa ani szczegółowa bo wytrwałem przy grze tylko ~10 min po czym płytkę od razu oddałem znajomemu.

Gierka tak jak się spodziewałem cienka :(, zrobiona jakoś na szybciora odczuwałem nudę i prostotę w rozgrywce - być może to się zmienia w dalszym postępie w grze, lecz jakoś wątpię w to..

Ogólnie nie chcę powiedzieć czy polecam czy też nie bo grałem bardzo krótko.

Jedno jest pewne na 101% to nie jest gra dla mnie.

Wczytywanie...

Poleć forum