1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Transformers Fall Of Cybertron - Opinie

Temat na forum 'Encyklopedia' rozpoczęty przez Onicniepytaj, Sierpień 18, 2012.

1. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1698
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    W celu uniknięcia warnów, banów i innych nieprzyjemności informuję, iż topic ten ma służyć WYŁĄCZNIE DO WYRAŻANIA OPINII.

Cover:

Info:
    21 sierpnia 2012 ( światowa data premiery )

24 sierpnia 2012 ( data wydania w Polsce )

24 sierpnia 2012 ( Europejska premiera PAL )

21 sierpnia 2012 ( premiera w USA NTSC )

Trailer:

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. ksiang

ksiang Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie ma jeszcze opinii więc ja dam pierwszą ;)

Z racji tego,że filmową adaptację oglądało mi się dość przyjemnie, postanowiłem sprawdzić nową grę z robotami, pierwsze wrażenie super klimat i grafika, mechy wyglądaja jak w filmie, wybuchy bardzo fajnie się prezentują no i odpadające części przeciwników również, pograłem na prawdę krótko ,ale mam zamiar przysiąść na dłużej do tej gry. Sterowanie też ciekawe, jak ktoś lubi transformersów to powinien zagrać.

4. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    To ja też coś od siebie wyskrobię. Grając już w Transformers War For Cybertron wiedziałem, czego mogę się spodziewać, więcej tego samego + kosmetyczne zmiany, ale czy to źle, jeżeli pierwowzór był dobry? Nie wydaje mi się. Dzięki studiu High Moon mogę powiedzieć, że seria Transfomers jest w dobrych rękach. Aktualnie jestem w 6 epizodzie (czy na co tam się dzieli kampania). Gra się bardzo przyjemnie, cała rozgrywka świetnie odwzorowuje klimat cybertrońskiej wojny, wielkie budowle w tle które nieraz wybuchają pod wpływem zmasowanych ataków, muzyka, coś pięknego. W ogóle, udźwiękowienie to mocna strona tej gry, zarówno muzyka grająca w tle zaliczana do tej nieformalnej, "epickiej", różne dźwięki przy włączaniu różnych menu, podnoszeniu rzeczy lub ich aktywowaniu, o dubbingu nie mówię bo to podstawa wszystkich gier z tego uniwersum, jest na najwyższym poziomie. Jakie różnice zobaczyłem na razie w odniesieniu do poprzedniej części: jest opcja rozmawiania z autobotami na polu walki, no może nie podczas otwartego ognia, ale w szpitalach polowych można na szybko zapytać się co dolega autobotom, mały bajer, ale bardzo dobrze buduje klimat całej wojny i pozwala nam odczuć jak wielkie brzemię na nas spoczywa, gdy wszyscy wierzą w nasz sukces. Są też interaktywne momenty gdzie trzeba wydostać jakiegoś sojusznika spod gruzu, przesunąć lub podnieść jakiś filar, mała rzecz, a jednak nie było jej w poprzedniej części. Ogólnie świat, choć to nadal Cybertron, wydaje się bardziej zróżnicowany i ogólnie lepiej się prezentuje niż nijakie tereny z WFC. Jest system ulepszeń zarówno broni podstawowej, jak i biernych ulepszeń zwane perkami, więcej życia, większe obrażenia w trybie pojazdu, szybsza regeneracja tarcz to tylko kilka z opcji które tam znajdziemy. Cała rozgrywka jest intensywna, ja po godzinie-dwóch muszę robić sobie przerwę, czując, że gram już za dużo i dużo przeszedłem, a wcale tak się nie jest. Ponad połowa gry przede mną ale to raczej nie zmieni mojej pozytywnej opini co do tego tytułu, po prostu przeżyję historię którą zaserwowali mi twórcy. Seria Transformers nie jest dla każdego, dlatego tekst "pozycja obowiązkowa dla fanów" pozwolę sobie odpuścić :)

Jej, jaka recenzja mi wyszła :O

2 użytkowników lubi ten post.
Wczytywanie...

Poleć forum