1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Transformers - Revenge Of The Fallen [opinie]

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez falcon1984, Czerwiec 18, 2009.

1. falcon1984

falcon1984 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dzisiaj się pojawiła gra Transformers

Proszę o opinie na temat gry, jak się prezentuje, czy fajna, wciągająca itd. :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. aaaqqq111

aaaqqq111 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    z rana wypaliłem płytkę i już pograłem trochę w 2 pierwsze misje tuturial i 1 misja :)

zacznijmy od tego że transformers 2 ma mało wspólnego z 1 częścią na xbox-a 360 i dobrze bo pierwsza to był wielki niewypał jakaś pomyłka;-))

graficznie prezentuje się bardzo dobrze poszli troszkę w mroczniejszą stronę gierka może i jest ciemniejsza ale przez co nabiera klimatu... ciekawa rozgrywka poczynając od wyboru frakcji autoboyty czy decptony :)) ( można grac dobrymi lub złymi )

sterowanie intuicyjne udezenia ciosy, zawansowane ciosy poprzez kombinajce przycisków bądz ich dłuzsze przytrzymanie strzelanei z broni mamy zawsze do wyboru dwa działka plus specjalne kazdy robot ma inne jedyne co w sterowniu przeszkadza po jazda jak sie zmienimy w samochód źle sie mi jeździ zwłaszcza jak musimy kogoś gonić a po wąskich uliczkach miedzy blokami wole pieszą wędrówkę...może się jeszcze wprawie zobaczymy ....

oczywiście są też upgrady siebie ciosów broni itp...
    ogólnie gra godna uwagi polecam moja ocena 7.5/10

4. Angoleiro

Angoleiro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ciekawe czy bedzie dluga, chociaz produkcje na bazie filmow to trwaja masakrycznie krotko;/

5. BabyBoy

BabyBoy V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Cleveland
    Ja wczoraj pograłem dwie godzinki.
    Grafika może być,wszystko ładnie wygląda.
    Sterowanie też wygodne.
    Ogólnie gra się całkiem przyjemnie,skacze,jeździ,strzela,rozwala.
    Oceniam gre 7/10
    Można spokojnie spędzić kilka wieczorów nad nią.

6. Angoleiro

Angoleiro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    no to jak, nikt wiecej w to nie gral? :D prosze o wiecej opinii :D

7. swiatek944

swiatek944 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja też bym prosił więcej opinii , bo grę dopiero ściągam , a nie wiem czy warto ?

8. Raps

Raps Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Dzis wypalilem i pogralem ze 4h w ta produkcje. Wniosek- typowa gra robiona by uszczknac troche pieniedzy filmowi. Slowo wstepne: grafika baardzo na niskim poziomie, 4/10 max jaki mozna postawic i to tylko dzieki temu ze postacie z gry sa wiernie odwzorowane z filmu, choc jakosc tekstur juz nie ta. Mankament grafiki najbardziej widac w lokacjach pustynnych pod koniec kampanii. I tu dochodzimy do drugiego minusu. Kampanię autobotów przeszedlem w 4h, z przerwą na obiad co najmniej 30 minut takze nie jest to rewelacyjny wynik(przeszedlem wszystkie etapy, bo do ukonczenia kampanii nie jest wymagane 100% przejscie wszystkich etapow). Jest pare dodatkowych etapow nie majacych zadnego wplywu na historie. Cala fabula jest nawet fajna, ale to raczej zaleta filmu niz samej gry.
    Etapy dziela sie na trzy typy. 1. zabic wszystko co sie rusza, czasem przy tym uratowac kogos 2. eskortowac pojazdy sojusznikow do bazy, 3. podrzucic glownego bohatera/erke w pare miejsc zabijajac przy tym wszystko co sie rusza.

Plusy: niewątpliwie są, co jest pocieszeniem bo w koncu gre juz pare osob posiada. Fajna rozwalka, duzo wrogow, fajne sterowanie transformerami(czuc ze nie sa mali), calkiem niezle jak na tego typu produkcje arcadowy styl jazdy samochodami(i latania mysliwcami).
    Niestety gra jest monotonna, chociaz mozna tego nie zauwazyc gdyz konczy sie zbyt wczesnie :D

Co do achievmentow, jest pare hardcorowych, osiagnij top 100 w rankingu x live itp wiec jak ktos sie w to bawi troche posiedzi nad ta gra.

Dla mnie produkcja do pogrania przez 2 dni max, do czasu az sie nie zobaczy filmu. Bo po takich fajerwerkach(kinowych) mozna grafike w grze uznac za naganna :D

Wczytywanie...

Poleć forum