Transport

Kaspian777

Użytkownik
Użytkownik
Witam!
Mam pytanie:
Otóż, jadę za parę dni do Zakopanego i chcę zabrać ze sobą xboxa:)
Podzielcie się ze mną informacjami, poradami - jak przygotować x'a do transportu, jak się z nim obchodzić, w co go zapakować? Pomóżcie!
Mam do Zakopanego 700km, więc nie chce żeby się coś stało, a gdy wsadzę go między ubrania w torbę to się nie przegrzeje?:D
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Jak czasem wożę go na działkę to po prostu pakuję do torby i tyle... W bagażniku tak żeby nie latał i nigdy nic się nie działo
 

Grzib

Użytkownik
Użytkownik
po co ci on na pare dni? zostaw go w domu... odpocznij...
 

Kaspian777

Użytkownik
Użytkownik
Ale jakiej torby? Tej specjalnej do Xboxa? Czy podróżnej?
 

Kaspian777

Użytkownik
Użytkownik
po co ci on na pare dni? zostaw go w domu... odpocznij...
Naucz się czytać:D Jadę za parę dni na 2 tygodnie...
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Po pierwsze edytuj posty
Po drugie: normalnej - albo podróżnej albo takiej co się książki na uczelnię nosi.... To jest tylko sprzęt a nie jajko
 

Mikolak

Użytkownik
Użytkownik
to się nie przegrzeje?:D
Jak się może przegrzać jak jest wyłączony? :D
Ja jak się boję że sprzęt się poobija w podróży, to biorę jakieś pudło do którego wejdzie, owijając najpierw w folię bąbelkową.

Ale to tylko jak jest rzeczywiście ryzyko że się obije, tak to do torby jakiejś i tyle.
 

Dawek

Użytkownik
Użytkownik
Nie ma sie o co martwic to Xbox 360 wytrzymala obudowa i wgl :p wiec sprawdz przed schowaniem iksa (moze byc do torby podroznej) czy nie zostawiles w srodku konsoli jakies gry (kolega bawil sie konsola jak mnial plyte w srodku i pozniej byl plaacz...) no to chyba wszystko.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
owiń w ręcznik i do plecaka.. może zapomniałeś, ale Xbox ma obudowe ;)
 

crasti

Użytkownik
Użytkownik
Albo kup torbe do xboxa na allegro takie znajdziesz
 

Przemi06

Użytkownik
Użytkownik
Niech zgadnę jedziesz do Zakopanego na wakacje lub do rodzinki i oczywiście bierzesz ze sobą coś co pozbawi cię świeżego powietrza i być może fajnych zabawnych chwil na dworze. Swoją drogą nie zdziwiłbym się tematu. "Jak rozpakować karton z xboxem POMÓŻCIE"
brak samodzielności i pomysłowości... Gry jednak uwsteczniają...
 

maspex

Użytkownik
Użytkownik
w reklamowke z biedronki...Przemi06 ma racje, pytania jak tluste amerykanskie dzieci zadaja czy moge sobie wlozyc olowek do nosa....Jakby Uran przewozil :D Rzucic na dno torby i tyle
 

Do góry Bottom