1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Transportowanie Xboxa

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Herdalis, Grudzień 21, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Herdalis

Herdalis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Witam!

Piszę do Was ponieważ mam pytanie odnośnie podróży z Xboxem 'pod pachą'. Jak wiemy, teraz przyszły dosyć mocne mrozy... Wybieram się we wtorek do domu na święta (6,5 godziny drogi pociągiem) i chcę żeby konsola dotarła tam w stanie, powiedzmy, nienaruszonym. Obwinę ją w folię tzw. "bąbelkową" i zapakuje do oryginalnego pudełka. Wszystko wyląduje w walizce. Oczywiście po powrocie od razu jej nie włącze tylko będzie stała żeby złapać temperaturę pokojową. Czy są jakieś wskazania czy przeciwskazania odnośnie transportu w tych niskich temperaturach ? i czy wszelkie niedogodności (trzęsienia w walizce itd.) nie spowodują jakichś mikrouszkodzeń ? Czy znajduje się coś na ten temat w instrukcji czego się nie doczytałem ?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. Floyd

Floyd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żyrardów
    Najważniejszym jest żeby nie odpalać zamarzniętej konsoli od razu po "zamrożeniu", o resztę nie martwił bym się zbytnio. Wydaje mi się że zwykły przewóz w plecaku, ewentualnie zawiniętym w ręcznik wystarczy =).

W brew pozorom Klocek 2 nie jest tak mało wytrzymały heh =), chociaż nie to co Kloc 1 =).

4. Harakiri

Harakiri Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wystarczy ze konsola nie bedziesz rzucał ani nie bedzie miala minusowych temperatur i bedzie smigac :>

Tylko pamietaj zeby wlaczyc ja dopiero po ogrzaniu ^^

5. Damian1010

Damian1010 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A jak ktos zamawia z allegro konsole, powiedzmy ze paczka idzie jakies 2-3 dni i przychodzi sprawna, raczej nie masz sie czym martwic

6. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Jak wsadzisz do pudełka i zrobisz tak, żeby konsola się nie ruszała zbytnio to będzie dobrze.

Niech tylko odtaje po podróży i tyle

7. Fedor

Fedor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Ręcznikiem? Ręcznik nie amortyzuje tak dobrze jak chociażby kulki z gazet.
    Może chodziło Ci o utrzymanie ciepła? Ręcznik, czy koc nie grzeje, lecz zatrzymuje temperaturę.

8. MaciekPRO

MaciekPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włocławek
    Niczym się nie martw zamówiłem swoją konsole z końca polski zapakowaną w orginalne pudełko i oklejone czarną taśmą i przyszła cała i zdrowa. Wystarczy jak nie będziesz jej odpalał od razu jak przyjedziesz na miejsce niech konsola sobie poleży z 3,4 godziny niż później masz czekać dniami na naprawę w serwisie.

9. Marcinpl25

Marcinpl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pruszków
    Bez przesady. Narodził się jakoś stereotyp o tym że hmm jak coś kupimy to trzeba uważać bo się zaraz zepsuje a wcale tak nie jest. Za rok weźmiesz w plecak nawet nie będziesz patrzył. Co do samego xbox'a normalnie zapakuj żeby się nie ruszała i tyle. Odpal po godzinie czasu stania.

10. karo7384

karo7384 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Moja konsola szła pocztą, bo z allegro kupiłem i wszystko jest sprawne. Zadbaj o to żeby konsola nie była w temp. minusowych. I nie włączaj jej odrazu zimnej.

11. Herdalis

Herdalis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.