1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Travis Rice rusza na stok w SSX

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez QwerTaj, Styczeń 9, 2012.

1. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Aby jeździć tak jak Rice trzeba być chyba trochę szalonym, dlatego bez przygotowania lepiej chwycić za SSX.

Travis Rice uchodzi za jednego z najlepszych snowboardzistów na świecie. W poniższym trailerze SSX opowiada o swojej pasji i o tym na co należy zwracać uwagę, kiedy już się sunie w dół po stromym zboczu. Tak jak napisałem wcześniej takie rzeczy jakimi Rice się zajmuje wymagają odrobiny szaleństwa, więc jeżeli ktoś chce spróbować, to może najpierw niech zabierze się za wirtualne góry. Wyjdzie taniej, jest bezpieczniej, a do tego w trakcie jazdy można zrobić pauzę i łyknąć coś na poprawę krążenia.​

źródło - Gamezilla​

Nowy SSX wygląda bardzo pozytywnie, podobnie, jak moje nastawienie do tej gry. Jednak bardziej niż filmiki z gry, przykuły uwagę ujęcia z kasku Travisa podczas zjeżdżania po stoku [1:15-1:22]. DICE wraz z ich Mirrors Edgem pokazali, że gra tego typu z perspektywy pierwszej osoby mogą, a nawet wyglądają genialnie, chętnie zagrałbym w 'SSX Edge', czy coś w ten deseń ;)

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. gołąb1962

gołąb1962 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    eee... Już dawno złożyłem pre-order :D

Wczytywanie...