1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Treyarch stworzy Call Of Duty na nową konsolę

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez tactlessczak28, Październik 7, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. tactlessczak28

tactlessczak28 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Treyarch planuje wydanie kolejnej gry z serii Call of Duty na nową konsolę. Chodzi o Wii U, PS Vita, a może sprzęt kolejnej generacji?

Informacja ta obiegła świat zaraz po pojawieniu się oferty pracy w studiu Treyarch. Poszukiwana jest bowiem osoba na stanowisko starszego programisty, który "pomoże przenieść sukces serii Call of Duty na nową konsolę". Niestety nie wiadomo o jaki sprzęt dokładnie chodzi. Są jednak podane wymagania, co do nowego pracownika. Przede wszystkim musi on znać się bardzo dobrze na sprzęcie takim jak Xbox 360 oraz PS3, a także posiadać umiejętności tworzenia grafiki w 3D. [interia.pl info: Mantrax]

Informacje jakie dostarcza nowa oferta pracy w Treyarch sugerują, że może tutaj chodzić o Wii U - stacjonarną konsolę Nintendo, która już w połowie przyszłego roku miałaby się ukazać na rynku (premiera została przesunięta z pierwszego kwartału 2012 roku). Jak wiadomo, architekturą jest ona bardzo zbliżona do sprzętu od Sony, czy Microsoftu i w przyszłości ma zaoferować grafikę na zbliżonym, albo nawet lepszym poziomie od PS3 i Xboksa 360. Jest więc bardzo prawdopodobne, że Call of Duty pojawi się właśnie na tej platformie. Nie wiadomo jednak, czy będzie to nadchodzące Modern Warfare 3, czy też całkiem nowa produkcja.

Prawdopodobne jest również, że Treyarch chce stworzyć Call of Duty w wersji na PS Vita. Konsolka ta ma zadebiutować pod koniec roku w japońskich sklepach i kilka miesięcy później w Europie oraz Ameryce Północnej. Posiadać ma bardzo wydajny procesor i układ graficzny, dzięki czemu gracze będą mogli zobaczyć na niej grafikę zbliżoną jakościowo do tej prezentowanej przez pierwsze gry z PlayStation 3.

Z kolei najmniej realnym scenariuszem zdaje się być tworzenie przez producenta Call of Duty gry na nową generację konsol. Następcy PS3 i Xboksa 360 ukażą się dopiero za kilka lat na rynku, a do tego czasu Treyarch z pewnością będzie chciało wydać jeszcze kilka gier ze znanej serii FPS.

Zródło:Modernwar.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Żeby CoDa stworzyć na Vita to nawet rozdziałki nie muszą okrajać, a wcale bym się nie zdziwił jakby nowy CoDzik wyszedł jako tytuł startowy nexgena od m$ :D

4. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    nie muszą nic zmieniać,to co jest idzie jak ciepłe bułeczki

5. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
  6. swiniolak

swiniolak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    zgadzam sie z kolega powyzej. Treyarch najlepiej niech sie nei bierze za zadne gry bo wszystko co do tej pory wypuscili bylo wielka porazka. Głownie chodzi mi o Cod 5 (WaW) i Black Ops.

7. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Trearch to studio paradoks... ich gry sprzedają się w milionach, a są tragicznie słabe.

8. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Lepszy Cod od Treyarch niż ten shit od Infinity Ward ;)

9. DJ.Bart

DJ.Bart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew
    Co ty chcesz od CoD-5 sporo w nią grałem i jest dobrą grą ale nie stet czity i nic w tym kierunku nie robią chyba że o to ci chodzi, a co do Black Klops no to syf i ten jeba.. układ duch + nindża + famas + tłumik + 11 lat co inne loby toto samo kur.. ochu... idzie jak by nie czity w CoD-5 to bym grał nadal.

10. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Popieram.

Po zagraniu w MW2 zmieniłem zdanie co do Black Opsa. Gra mi się w niego dużo lepiej niż w to kampersko-tubo-cziterskie MW2.

11. Simo

Simo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Mi o wiele lepiej grało się w MW2 bo tam prawie wogóle nie odczuwałem lagów (mój internet 40Mb/s) jeśli jakieś były (patrząc na pingi). W BO wkurza mnie to że bardzo często zdarza się tak że zaczynam strzelać prosto w gościa a on czasem kończy przeładowywać i jeszcze mnie zabije nie żale się tutaj na Hamburger'ów bo wiadomo z nimi się ciężko gra ale z ludźmi z podobnymi pingami do moich.

12. PiotroZ

PiotroZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    A ja wgl. nie gram w Black Ops bo uważam, że to kupa gówna ;> Dziękuje dobranoc. Co do tematu... Nic nie muszą zmieniać. Wystarczy port i mamy grę. Grafika w zupełności wystarczy :D A teraz na poważnie... Niech Treyarch się zapadnie pod ziemię bo jak widać gry im nie wychodzą.

13. tactlessczak28

tactlessczak28 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tak samo się z tym zgodzę ale zombie jeest zajee... te easter egge etc...

14. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    A już się cieszyłem że na tą generacje Call of Duty od Treyarch nie ujrzymy...

15. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Przesadziłeś 40mb/s ty wiesz ile to MB ?? Będzie to jakieś 320 MB no w europie o takiego neta ciężko, ja mam 8mb i normalnie wszystko działa.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum