1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Trial Unravel w EA Access to jedynie dwa pierwsze poziomy

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 13, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3227
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Za to gracze mogą przechodzić je w kółko przez całe dziesięć godzin.
    Electronic Arts dwa dni temu opublikowało szczegółowy plan dotyczący funkcji wcześniejszego dostępu do gier oferowanej przez EA Access. Usługa pozwala graczom testować premierowe produkcje przez określony czas. Dzięki temu gracze mają szansę ocenić czy danych produkt satysfakcjonuje ich na tyle, by zdecydować się na jego zakup. W najbliższym czasie takim trialem zostaną objęte Unravel, Plants vs Zombies: Garden Warfare 2 i UFC 2.

Jak słusznie zastanawiała się ostatnio Kasia, problematyczna wydawała się kwestia długości owego triala w przypadku Unravel. Zwyczajowe 10 godzin starczyłoby na jej całkowite przejście. Oczywiście do tego wydawca dopuścić nie może.

Dziś wiemy już, jak EA ma zamiar poradzić sobie z tym problemem. Unravel będzie posiadało ograniczenie czasowe ustawione na 10 godzin, ale przez ten czas gracze nie zobaczą innej części produkcji niż jej dwa pierwsze poziomy. Podobnie ma wyglądać sprawa w przypadku pecetowego odpowiednika EA Access, Origin Access, który od wczoraj dostępny jest dla użytkowników Origina z USA, Niemiec, Kanady i Wielkiej Brytanii. Tam także trial zostanie udostępniony w takiej formie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Tak przeczuwałam, że coś takiego zrobią :D Strzelili by sobie w kolano jakby szło ograć całą grę w "trialu" :D

4. exitcosmo

exitcosmo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    49
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Rybnik
    A więc grę będzie można przejść w czasie krótszym niż 10 godzin. Tego siè najbardziej obawiałem.

5. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ja się spodziewam, że to gra max na 3-4h zabawy ;)

6. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1263
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie wiem po co to ograniczenie 10h skoro dają tylko dwa poziomy <facepalm>

7. qba123

qba123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    nowego need for speeda przeszedłem prawie całego w trialu;p

8. exitcosmo

exitcosmo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    49
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Rybnik

Dlatego też wstrzymam się z zakupem i poczekam na wyprzedaż świąteczną , zapewne obniżą ją do 14,50 zł ;)

9. BialyGTi

BialyGTi Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    789
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    no tego bym sie nie spodziewał za świeża gra żeby ja obniżyli do takiej sumy

Wczytywanie...

Poleć forum