triale gdzie kupic?

lutek21

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
witam jak w temacie gdzie kupie miesieczny trial (cebulaka) nie potrzebuje kupowac na 12 miechów konta gram sporadycznie online i wystarczy mi tylko taki trail na miesiac za pare złotych , wczesniej bylo ich multum na allegro a teraz nie ma , coś sie zmieniło?
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie ma i nie będzie. Ms wycofał miesięczne darmowe konta

Za błędy odpowiada Android[emoji767]
 

lutek21

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
uu to nie fajnie , czyli pozostaje tylko rozwiązanie kupna org zdrapki tak ? chodzi o to że gram bardzo sporadycznie 1-2 razy w miesiącu np w fife czy gta v i dlatego nie chciałbym wydawać 200 zł żeby sobie od czasu do czasu z kimś zagrać ale chyba nie ma innego wyjścia...
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Możesz spróbować triale np na 48 h. Z tym że mam miałeś golda na swoim koncie nie wiadomo czy zadziała.

Za błędy odpowiada Android[emoji767]
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
MS od jakiegoś czasu nawet triale 48h poblokował, jednym działają, drugim nie. Nie wiem od czego to zależy. Na moim koncie wyskakuje info, że mogę znajomemu podarować kod, a na koncie siostry (która też już kiedyś miała golda na swoim koncie) triale 48h normalnie działają o_O MS pewnie dlatego te miesięczne darmowe konta wycofał, że dużo osób miało na tym zarobek jak podpinali lewe karty płatnicze do kont i szły na sell. Chcesz to spróbuj kupić jednego triala 48h na próbę, ale niekoniecznie Ci zadziała, a póki co to jedyne tańsze wyjście.
Triale znajdziesz na allegro, g2a.com albo cdkeys.com
 
Ostatnia edycja:

lutek21

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
MS od jakiegoś czasu nawet triale 48h poblokował, jednym działają, drugim nie. Nie wiem od czego to zależy. Na moim koncie wyskakuje info, że mogę znajomemu podarować kod, a na koncie siostry (która też już kiedyś miała golda na swoim koncie) triale 48h normalnie działają o_O MS pewnie dlatego te miesięczne darmowe konta wycofał, że dużo osób miało na tym zarobek jak podpinali lewe karty płatnicze do kont i szły na sell. Chcesz to spróbuj kupić jednego triala 48h na próbę, ale niekoniecznie Ci zadziała, a póki co to jedyne tańsze wyjście.
Triale znajdziesz na allegro, g2a.com albo cdkeys.com
ok Dzięki za pomoc , widzę że są też jakieś 14 dni trail po 10 zł zdrapki :) Pozdrawiam i miłego dnia życzę
 

Do góry Bottom