1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Trials Evolution opinie

Temat na forum 'Encyklopedia' rozpoczęty przez kossity1, Marzec 31, 2012.

1. kossity1

kossity1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wiem, że juz temat istniał, ale go nie ma chyba już, więc ponawiam i zapraszam do rozmowy....co sądzicie o następcy podstawowego TRIALS. Moim zdaniem jest bardzo wciągajaca aż chce sie zdobywac złotka w każdym turnieju ;] przeszedlem do flatliner no i niestety jak dla mnie gra sie skończyła, ogólnie udaało mi się zaliczyc w 5 epizodach złoto wszędzie i w polowie tournaments i pobocznych epizodach, lecz później coraz gorzej gdy ukończyłem to wszystko odbklował mi się owy flatliner [ ostatnia seria wycigów] i wtedy nastapił koniec bez bólu powiem ze nawet brązu nie moge zdobyć w każdym etapie, jak dla mnie zgroza, wiadomo to stadium dla wymiataczy ;] ale mam nadzieje ze przejdę cierpliwość popłaca ;]]]
    przydałby się walkthrough do ostatniego etapu. ;]
    pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum