1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Trials evolution - system link

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Jabar, Grudzień 17, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1108
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Witam, wie ktoś może czy w grę arcade: TRIALS EVOLUTION da się grać po linku ??
    Jest multiplayer, potem LIVE lub LOCAL, daję LOCAL, ale jak wcisnę logo X-BOX'a na padzie to pisze ,że ta gra nie obsługuje LINK'a ..
    Problem mam również z Title Update, jak z poziomu FSD daję aktualizację TU to nic nie ściąga, pobrałem na kompa TU2 i wrzuciłem do CONTENT/000000000000000/58410AAD/000B0000/TU_1C422LD_000000C000000.00000000000G3 - to ostatnie to ten TU2 właśnie ,ale dalej mi go nie wykrywa, i w LINK'u piszę że nie mam TU2 w tej grze.. jakieś rady ??

Chyba że opcja LOCAL to opcja multiplayer ale na jednej konsoli...

2. Lotnik421 Xbox One

3. sonicpna

sonicpna Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  4. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1108
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Dzięki za stronkę ale mam ją od dawna , i moim zdaniem nie jest aktualna w 100%, bo nie pisze na niej że np. w FORZA3 można grać przez LINK'a a na stronie link.jqe360.com jest obecna, dlatego myślałem o trials Evo, no nic, pewnie się nie da.. temat do zamknięcia..

5. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    zamykam

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.