1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Triger RB problem X1

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Xzirev, Marzec 6, 2016.

1. Xzirev

Xzirev Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam, mam problem z trigerem RB (sprawdzałem na kablu i bez); mianowicie gdy przytrzymam przycisk RB okolo 1sek konsola odczytuje go jako RT. Na początku zauważyłem ten problem w grze halo 5 gdy po przytrzymaniu w powietrzy RB postać ma robić specjalny atak a oddawała strzał lub dwa następnie zaczął ładować sie atak. To samo z GOWUE jak się przeładowuje to zamiast trafiać w szybkie przeładowanie postać oddawała strzał i zazwyczaj się "spalało" szybkie przeładowanie. Najlepiej to widać w MKX w opcjii treningu gdzie w lewym rogu ekranu widać kombinację wciskanych przycisków; i jak przytrzymam RB to pokazuja RT. Ostatnio zaczął mi szwankować przycisk "A" więc wysłałem na gwarancję i wczoraj przyszedł nowiutki. Po podłączeniu wykryło nowy pad i zrobiła się automatycznie kalibracja. Problem nadal pozostał. Dziś zrobiłem reset konsoli bo myślałem, że to problem firemware. Po resecie to samo. Mam X1 wersję bundle limitowaną 1TB z Halo 5. Czy to konsola? Proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rolo89

Rolo89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    86
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wrocław
    Sprawdź pada na PC.

4. Xzirev

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    W jaki sposób mam sprawdzić pada po podłączeniu do PC. Jakimś programem czy grą?

5. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    sprawdź mapowanie przycisków w aplikacji na xbox może cos tam zamieniłeś albo może np. brat ci zrobił kawał

6. Xzirev

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Konsola dziś była przywracana do ustawień fabrycznych. Dla pewności wszedłem w zakładkę device/controller/mapping I dałem default .Dalej to samo. W mapowaniu do klawisza RB jest RB.

7. o M a c z 0 S

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    to weś je tam pozamieniaj i problem z głowy

8. Xzirev

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Co pozamieniać?

9. o M a c z 0 S

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    no przyciski skoro zamiast RB masz RT po prostu je zamień w tym programie i wówczas będzie prawidłowo

10. Xzirev

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Nawet jak zamienie to i tak po przytrzymaniu RB będzie źle odczytywało. Wyślę na gwarancję konsolę za tydzień.

11. Xzirev

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Na innym forum ktoś wypowiedział się w kwestii padów z edycjii Halo, że są nie Halo!. Okazało się, że wysłali mi "nowy" zj...ny pad. Jak wciskam przcisk RB w górnej części i przytrzymuje to działa prawidłowo; ale jak już lekko poniżej połowy to łapie już RT; dosłownie kabaret. Za tydzień wyślę na gwarancję i napiszę co i jak. Normalnie bym nawet nie podejrzewał nowego pada heh.

Wczytywanie...

Poleć forum