1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Triki w FIFA Street są bardzo, bardzo efektowne

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez ROBI772, Luty 20, 2012.

1. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Przekonacie się o tym oglądając nowy materiał wideo, który trafił właśnie do sieci. FIFA Street to prawdziwy raj dla miłośników piłki nożnej w bardzo efektownym wydaniu.

EA Sports wystartowało z serią filmików-samouczków, przedstawiających tajniki wykonywania nieco bardziej złożonych trików w FIFA Street. Na ich naukę przyjdzie jeszcze czas, gdy gra trafi na europejskie półki sklepowe, ale trzeba przyznać, że zaprezentowane zagrywki cieszą oko.

Osobiście już nie mogę się doczekać, aż będę mógł w taki sposób ośmieszać moich rywali. Albo to oni będą ośmieszać mnie, ale tak czy inaczej - z chęcią sobie na to popatrzę.

Premiera FIFA Street w Europie odbędzie się 16 marca. Wcześniej - 29 lutego - pojawi się wersja demonstracyjna gry.​

źródło: Gamezilla​

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Efektowne tak, ale czy będą efektywne? A jeśli te triki będą 'overpowered' jak niektóre bronie w Call of Duty a obrońcy będą tępi jak słupki od bramki? Mam nadzieje że uda im się jakoś dobrze zbalansować tą grę.

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1694
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Co do triczków to już mi ślinka cieknie (te wyglądają lepiej niż te co ostatnio widziałem we filmiku) i aż ma się ochotę włączyć poziom Pro bądź Legend i rzucać padem :D

Wczytywanie...

Poleć forum