1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Trinity 4gb cb 9188 brak pliku nanda, odpala się tylko xell

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sawka, Grudzień 28, 2012.

1. sawka

sawka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    mam w rękach konsolę trinity 4gb z rgh. Na konsoli odpala się tylko xell. Nie posiadam oryginalnego nanda. Czy mógłby mi ktoś pomóc ją podnieść. W linku załączam to co zgrałem z nanda i cpu key. Bardzo proszę o pomoc. Opieram się o informacje w internecie, ale do niczego to mnie nie zaprowadziło do tej pory.
    Nand.zip - download. Darmowy hosting plików.

2. Lotnik421 Xbox One

3. sawka

sawka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zrobiłem. Dzięki pomocy kolegi z forum uruchomiłem konsolę przy użyciu jrunner (w pdf do niego jest instrukcja jak to zrobić). LDV wpisałem licząc "f" w fuse 7 i 8 w xellu.

Wczytywanie...

Poleć forum