Triss Merigold w Playboyu – rusza kampania reklamowa Wiedźmina 2

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Szpaner94

Banned
To nie pomyłka. Jeśli przechodząc dziś obok kiosku z prasą zauważyliście odważne zdjęcie dziewczyny Geralta na okładce, nie był to najnowszy numer CD-Action, ani żadnego z magazynów poświęconych grom wideo. Ponętna bohaterka Wiedźmina 2 trafiła na łamy Playboya, gdzie pokazała swoje wdzięki w odważnej sesji fotograficznej.

Podczas niedawnej konferencji przedstawiciele CD Projektu zapowiedzieli dużą kampanię marketingową, jaka towarzyszyć będzie polskiej premierze najbardziej wyczekiwanej gry ostatnich lat. Na działania związane z reklamą i promocją Wiedźmina 2 w naszym kraju firma planuje wydać około 6 milionów złotych, co stanowić ma rekord w historii rodzimej branży rozrywkowej.



Pierwsze efekty zobaczyć mogą nabywcy najnowszego numeru Playboya. Czarodziejka Triss Merigold znalazła się na okładce i rozkładówce prestiżowego pisma dla panów. Dodatkiem do miłych dla męskiego oka widoków jest ciekawy wywiad z kochanką Geralta, który dla odmiany odkrywa duchowe walory seksownej bohaterki.

Warto odnotować, że to pierwszy taki przypadek w historii wspomnianego magazynu. Według zapewnień wydawcy, nigdy wcześniej postać z gry wideo nie gościła na okładce Playboya. Trzeba jednak uczciwie przyznać, że w porównaniu z innymi „króliczkami” Triss prezentuje się naprawdę kobieco.

W oczekiwaniu na 17 maja, czyli premierę gry Wiedźmin 2: Zabójcy królów, zachęcamy do zapoznania się z wrażeniami z prologu i pierwszego aktu, a także obejrzenia najświeższych materiałów wideo.​

Źródło : Triss Merigold w Playboyu
 

Pls

Użytkownik
Użytkownik
Moim zdaniem Triss z jedynki miała znacznie ładniejszą twarz.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
i co, żeby poczytac o wieśku mam kupic playboya? nie ma mowy :D
 

Dzokej

Użytkownik
Użytkownik
i co, żeby poczytac o wieśku mam kupic playboya? nie ma mowy :D
ja bym kupil nawet jakby nie bylo tam o wiedziminie :D
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Moim zdaniem Triss z jedynki miała znacznie ładniejszą twarz.
Ale ta ma lepszy tyłeczek :D

Ogólnie rzecz biorąc ciekawy sposób promocji :)
 

NonbankSpace

Użytkownik
Użytkownik
Wolę oglądać prawdziwe dziewczyny nago niż jakieś tam wirtualne..
 

Don Joinciano

Użytkownik
Użytkownik
Polecam majowy numer, jest akurat bardzo ciekawy. :)
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
i co, żeby poczytac o wieśku mam kupic playboya? nie ma mowy :D
A co rodzice zabraniają ??

Problemów przy sesji to oni nie mieli, typu że się wstydzi :) no i ciekawy sposób na reklamę, oby Geralt nie kupił tego numeru :)

Down

Masz rację dzięki, już poprawiłem.
 

Dreathan

Użytkownik
Użytkownik
A co rodzice zabraniają ??

Problemów przy sesji to oni nie mieli, typu że się wstydzi :) no i ciekawy sposób na reklamę, oby Gerald nie kupił tego numeru :)
Chyba miałeś na myśli Geralta, sorry ale razi po oczach.
Patrząc na okładkę - może być kilka ciekawych artykułów.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom