1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tritony AX PRO 720 czy Turtle Beach x41

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pociok14, Listopad 12, 2013.

1. pociok14

pociok14 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Poszukuję jakiegoś kozaka który wypowiedziałby się w tej sprawie.:tennis: Zamierzam kupić słuchawki do konsoli Xbox 360 i zastanawiam się które będą lepsze Tritony ax PRO 720 czy Turtle Beach x41? Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć o tych słuchawkach,wymienić wady i zalety?
    Może ktoś mi zaproponuje lepsze słuchawki od tych. Mają to być słuchawki tylko do grania w głównie FPS więc zależy mi bardzo na dźwięku przestrzennym(kroki) Czekam na Wasze wypowiedzi. Z góry dzięki! Pozdrawiam
    :wink:

2. Lotnik421 Xbox One

3. sognipl

sognipl Banned Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Tritony to przereklamowane, zawyżone cenowo gówno, kiepsko wykonane, dużo problemów z kablem ludzi mieli...przy takiej cenie wyglądają słabo...
    Ogarnij temat mixampa+dobrych otwartych sennheiserów

PS. nie miałem tritonów, ale byłem nimi zainteresowany i dużo poczytałem.

1 osoba to lubi.
  4. pociok14

pociok14 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A jakie masz obecne słuchawki?

5. sognipl

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Jeszcze używam Senków hd 380 (jeszcze, bo właśnie je wystawiłem), lecz są lepsze modele Sennheisera typowo "do grania" (właśnie otwarte, np hd 555 - miałem i bardzo polecam), lecz przy słuchawkach otwartych musisz się liczyć z tym, że głośność wydobywająca się z nich "na zewnątrz" jest prawie tak duża jak w przypadku gry na głośnikach...po prostu przez to słuchawki są mało uniwersalne, niesprawdzające się kiedy chcemy ich używać "mobilnie" (mp3/telefon) i często-gęsto mają dużego jacka (średnio wygodny).

6. pociok14

pociok14 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Rozumiem. Może wiesz o co chodzi z zakłóceniami w TB x41?

7. sognipl

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Nic o tym nie wiem, wiem tyle, że turle beach również jest przereklamowane...jak szukałem słuchawek stricte do grania to oglądałem recenzje ich topowych modeli - jarali się nimi hamburgery, które nie widziały nic innego...plasticzane wynalazki. Pewnie szukasz słuchawek z wbudowanym mikro - wg. mnie gra nie warta świeczki, dobry mikrofon kupisz już za 40-50zł, ja przerobiłem oryginalny headset od MS tak, że nie miał "pałąka" - i sprawdzał się bardzo dobrze.

8. pociok14

pociok14 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  9. pociok14

pociok14 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1