1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

tritton ax pro 5.1

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez sunnboy, Luty 12, 2013.

1. sunnboy

sunnboy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    kupilem panowie okazjonalnie w/w sluchawki.Niby podlaczylem jak ma byc ale mam kilka pytan.
    -po dolaczeniu Power na 'zasilaczu" ,pilot9to cos na kablu z lampkami) i sluchawki caly czas sie swieca nawet jak konsola jest wylaczona
    -pomimo ustawienia odsluchu na sluchawkach w grach dzwiek slysze rowniez z tv(chyba ze wycisze)
    -do xboxa jest taka dokladka dopinana do pada od sluchawek niby zeby dzialal wlasnie pad,mi nawet po odlaczeniu tej dokladki pad nadal dziala normalnie

...dodam ze sluchawki sa podlaczone optycznym pod konsole a konsola hdmi do tv ,jesli to ma w czym pomoc..
    ..niewiem czy to cos zle ale dziwne w/g mnie dlatego pytam...

2. Lotnik421 Xbox One

3. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Czy to stwierdzenie ?

Wczytywanie...

Poleć forum