1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tritton Pro+ mikrofon

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez LoKo6264, Lipiec 9, 2015.

1. LoKo6264

LoKo6264 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sunset City
    Siemka. Dzisiaj doszły mi słuchawki Tritton Pro+. Podłączam je do Xbox One. I mam problem z mikrofonem. Otóż w zestawie nie znajdują się odpowiednie przejściówki aby umożliwić jego "uruchomienie" lecz mam jedną która ratuje mnie (?). W zestawie była przejściówka 3,5 mm wyjście które podpinam do mixera i kończy się na wyjściu 2,5mm. I to podpinam to swojej prześciówki wejścia 2,5mm i wychodzi wyjściem 3,5mm które podpinam do adaptera do pada od XO. I tu jest problem. Głownie są szumy i mnie nie słychać jedynie raz jak podpinałem te wejścia 2,5 mm do siebie powoli i nie weszło całe a przedostatnie jakby wejście nie było dociśnięte to działały przez jakoś 1/2. Kabli w ogóle nie ruszałem i były już szumy. I już za cholerę nie mogę dojść do tego aby ten mikrofon działał. Podpiąłem je do mojego iPhone'a 5S tak samo jak je podpinałem do adaptera i mixera i działa wszystko normalnie. Adapter nie może być zepsuty ponieważ kilka dni temu podpinałem do niego słuchawki od iPhone'a i normalnie wszystkich słyszałem. Ma ktoś jakieś pomysły aby to naprawić czy coś?

Wczytywanie...

Poleć forum