1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tritton vs. Sound Blaster Recon3D

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez theRav, Czerwiec 21, 2012.

1. theRav

theRav Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Łódź
    Czołem.

Mam dylemat odnośnie kwestii słuchawek. Mam dwa typy:

Pierwszy: Tritton AX PRO 5.1 - czytałem o nim sporo, w większości pozytywne opinie
    Drugi: Słuchawki Turtle Beach X12 lub Steelseries 5XB + Creative Sound Blaster Recon3D - to urządzenie posiada ciekawą funkcję "scout mode"

Chodzi mi głównie o słuchawki do FPS, zwłaszcza Modern Warfare 3. Zależy mi na dobrej jakości dźwięku oraz na dokładnej słyszalności wroga z większej odległości.

Co byście mi doradzili?

Wczytywanie...

Poleć forum