1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Troche aktualizacji przy RGH

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ololol, Czerwiec 7, 2013.

1. ololol

ololol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    hej,

mam 360 z przerobka RGH i zainstalowanym FSD. FSD byl instalowany mniej wiecej pol roku temu, wiec pewnie teraz jest o wiele nowszy. mam kilka pytan

1. czy najnowszym, ale co najwazniejsze stabilnym FSD jaki jest to ten FSD 3.0 735 ?
    2. czy zeby go zainstalowac musze koniecznie aktualizować dasha mojej konsoli?
    3. czy przy ewentualnej aktualizacji dasha mogę coś ostro zepsuć? pytam, gdyz obawiam się, że moj HDD ma badsektory (w jednej z gier od jakiegos czasu wystepuje Fatal Crash Intercepted)
    4. jaki w ogole jest teraz najnowszy dashboard? i co daje taka zmiana?

dzieki za odpowiedzi!
    pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    1 tak
    2 zalecane
    3 możesz mieć crashe skoro masz bady na dysku
    4 16203
    Sporo nowości i szybsze o wiele jest nowe fsd i jest teraz np LiNK

@down

przy grach tylko

4. ololol

ololol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    dzieki za odpowiedz

moge miec crashe przy aktualizacji dasha? czy przy grach? co moze sie stac kiedy taki crash pojawi sie przy aktualizowaniu dasha?

dzieki. jeszcze jedno pytanie techniczne bo spotkalem sie z dwiema opiniami - przy konwersji programem iso2god wybierac opcje none czy full iso rebuilt?

Edytuj posty TigraTeam

Wczytywanie...

Poleć forum