1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

trochę dziwne pytanie :)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Speedfight, Listopad 7, 2009.

1. Speedfight

Speedfight Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    jestes ?? :)
    Witam grałem podczas fali banów na live i teraz boje sie podłaczyć ponownie by nie dostać bana. Czekam więc na zakończenie tej fali banów. Mam takie pytanie. Gdybym dostał bana do tej konsoli ale nie wchodził na xbl czyli nie zobaczyłbym wiadomości o dostaniu bana to mógłbym wtedy jescze zrzucać gry na dysk konsoli ?? Z góry dzieki za odpowiedź

2. Lotnik421 Xbox One

3. p9p

p9p Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mógłbyś wtedy jescze zrzucać gry na dysk konsoli

4. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Póki się nie połączysz z Live to nie masz jak dostać bana... Ale potem jak dostaniesz to nie będziesz mógł a gry już zainstalowane nie będą odtwarzane z dysku

5. Speedfight

Speedfight Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    ja sie połaczyłem wcześniej i spokojnie grałem te 2 godzinki w cod 4. W czasie grania nie dostałem żadnego bana. Czyli jak nawet czeka na mnie ban i nie zobacze tego komunikatu czyli nie połacze sie 2 raz z live po tym graniu to moge spokojnie zrzucać gry na dysk.

6. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Nie masz jak dostać bana bez połączenia z netem więc jak mogą Ci zablokować dysk?

7. Speedfight

Speedfight Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    aha. no nic może nie dostane bana. Oby ta fala niedługo się skończyła. heh...

8. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Tak musisz sie połaczyc z live żeby zostać naznaczonym przez ms. Do tego czasu dysk zostaje sprawny.

Wczytywanie...

Poleć forum