1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Trochę dziwny problem z X'em

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Dogg, Lipiec 15, 2010.

1. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Siemka,
    od jakiegoś czasu mam taki problem z Xbox'em:
    Normalnie sobie gram i wszystko jest okej. Skończyłem grać i tu zaczyna się problem. Wychodzę z gry, wyjmuję płytę z napędu i wyłączam konsolę. Obramowanie X'a przestaje świecić i nie ma dźwięku i obrazu tak jak zawsze przy wyłączaniu, ale jeszcze cały czas Xbox jakby działał "w środku", czyli słychać to buczenie chłodzenia. Pomyślałem, że to normalne, że Xbox musi się jeszcze "dochłodzić" po partyjce grania. Przychodzę godzinę później i ten sam dźwięk, cichszy i żeby go wyłączyć "do końca" trzeba dwa razy szybko przycisnąć przycisk uruchomienia/wyłączenia konsoli. Może nie jest to jakiś wielki problem, ale zastanawiam się od czego to tak jest i czy to coś niebezpiecznego?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    w opcjach wyłącz pobieranie w tle i to tyle w tym temacie

4. BaNaN360

BaNaN360 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    Z tego co wiem ,są to objawy przegrzewania się konsoli... "Sama musi się wychłodzić" czytałem to już wiele razy, wiele ludzi mówi ,że są to objawy E74... Najlepiej zostaw ja wyłaczoną ,ale żeby pracowała i zobacz po jakim czasie przestanie pracować...

PS: Nie sugeruj się tylko moją opinią, zaczekaj co na ten temat mają do powiedzenia inni :D

Pozdro !

5. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    To może ją wyciągnę z szafki ;) (jest duża, i ma powietrze, ale zobaczę czy tak samo jest jak w niej nie będzie stała)

Akir19, ja nie mam HDD, więc nic nie pobieram ;)

6. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Co za durnoty piszesz?
    Gdy wyłączasz komputer też się "wychładza" sam?
    Jak już wyłączysz konsole już nie sprawdza temperatur...
    A z twoim problemem naprawdę nie wiem, JEŻELI nie znajdziesz jakieś opcji w systemie (w ps3 nazywa się remote play, dzieje się tak jak w twoim przypadku) to możliwe że wadliwy sprzęt chociaż wątpię.

7. Mate08

Mate08 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zamość
    akir dobrze mówi. sprawdź ta opcje. to co BaNaN360 mówi to bzdury

8. RastaJamrock

RastaJamrock Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sadowiec
    Mój brat ze swoim Xboxem miał taki sam problem, lecz to "buczenie" jak to nazwałeś trwało kilkanaście sekund. po jakimś czasie zaczął wyłączać się prawidłowo. Ten błąd, wada czy też nie wiem co, już się nie powtórzył. Nie kieruj się moim postem, poczekaj na bardziej doświadczonych :D

Wczytywanie...

Poleć forum