1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Trochę konkretów na temat Medal of Honor: Warfighter

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez QwerTaj, Luty 26, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Informacje na temat gry dostarcza nam najnowszy numer magazynu OXM.

Część z tego już wiecie, bo np. kwestia przygotowania singla i multi została ujawniona wraz z pierwszymi informacjami o Medal of Honor: Warfighter, ale na szczęście dla nas OXM ujawnia trochę więcej. Jeżeli nie chcecie znać zbyt wielu szczegółów, to radzę nie czytać dalej, bo mogą pojawić się spoilery. Jeżeli mimo wszystko chcecie wiedzieć więcej to oto, co nas czeka:

• Fabuła skupi się na losach oddziału Tier 1.
    • Przy powstawaniu gry swoimi doświadczeniami dzieli się 24. członków tego oddziału - odsłona z 2010 roku bardzo im się podobała.
    • Będzie co-op, ale na pewno nie w całej kampanii.
    • Twórcy chcą się skupić na osobistych przeżyciach bohaterów.
    • Tryb dla wielu graczy opiera się o kilka międzynarodowych frakcji Tier 1. Będzie np. frakcja niemiecka, polska czy brytyjska.
    • Wrócą postacie znane z poprzednich odsłon serii.
    • Będzie misja w Isabela City na Filipinach, w trakcie tajfunu.
    • Twórcy nie chcą, aby gra przypominała film Michaela Baya, dlatego nastawcie się na realizm.
    • Zamiast eksplodującej Wieży Eiffla Frostbite 2.0 zostanie użyty do animowania fruwających kartek papieru czy kołyszących się żyrandoli.
    • Od gracza będzie zależeć to jak chce przejść jakiś fragment misji. Jako przykład podano zadanie polegające na odbiciu zakładników i kwestię dostania się do pokoju, gdzie są przetrzymywani. Będziemy mogli zdecydować, czy chcemy wywarzyć drzwi, podłożyć ładunek wybuchowy czy wrzucić granat błyskowy.
    • Później w trakcie tej misji mamy uciekać z miasta wraz z dwoma zakładnikami. Utrudnieniem jest fakt, że jeden z członków naszego oddziału jest ranny i stąd gra wymusi na nas działanie pod presją choć nie wiemy o co tak naprawdę chodzi.
    • Co różni MoH od np. Call of Duty? Inaczej rozłożone akcenty w kampanii, która w Warfighter ma być po prostu jeszcze lepsza i bardziej dopracowana niż ta w z 2010 roku.

Jeżeli te zapowiedzi się sprawdzą, to kolejny raz czeka nas gra, która najlepiej z wszystkich FPS-ów oddaje to, co dzieje się na polu walki - tak przynajmniej twierdzi mój znajomy, który jest po dwóch misjach w Afganistanie. Byle do października.​

źródło - Gamezilla

Jestem zachwycony! Gra będzie jeszcze lepsza od pierwszego MoHa! Smutne jest, że wielu z Was podejdzie do tej gry pesymistycznie lub nawet wrogo, tylko dlatego, że nie ma tam 'sieki', jak w grach konkurencji. Czas na odrobinę 'realizmu', czas na Warfightera ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Jedyne co mi się tu podoba to polska frakcja i pewnie wielu zagra specjalnie dla tej misji. MoH2010 nie podobał mi się za bardzo (bardzo przeciętny IMO) dlatego też do tej części pewnie podejdę z dużym dystansem. Ale kto wie, może jednak będzie fajna gierka :)

4. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    żeby nie zrobili jak mw3 gra na 3h ....

5. szymek56

szymek56 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZG
    Hmm no to już nie moge się doczekać :D
    Czuje tu dobrą produkcje...
    Oby to nie zakończyło sie tylko obiecankami :p

Multi z moha 2010 mi nie przypadło do gustu i mam nadzieje,że i to zrobi na mnie wrażenie ^^

Lubuje sie teraz w produkcjach EA :D

6. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Trochę mnie to rozbawiło, gdy włączyłem MW3, przeszedłem kilka metrów (dosłownie zaraz po tym, jak dostałem magazynek od tego kolesia) i wyłączyła mi się konsola. Po ponownym włączeniu gry miałem statystyki '2 minutes, 4,65%' :D

Nie mniej, MoH może być krótki, ale niech nadal będzie tak dynamiczny, jak poprzednia część.

7. SoTeR

SoTeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    Kurde a ja nawet w jedynke jeszcze nie grałem :D

8. VenoVel

VenoVel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jesli to wszystko sie sprawdzi to moze faktycznie powstac bardzo dobra gra. Jednak pewnie i tak nie zdobedzie az tak wielu nabywcow chociazby dlatego ze w pozniejszym czasie wyjdzie "nowy" COD co odciagnie graczy od MOH'a chyba ze faktycznie sie postaraja i ludzie postawia na cos nowego. Zycze tego tej grze jak i tworcom oraz sobie i wam! Pozdro :)

9. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    "Zamiast eksplodującej Wieży Eiffla Frostbite 2.0 zostanie użyty do animowania fruwających kartek papieru czy kołyszących się żyrandoli."
    Chyba EA zdało sobie sprawę, że w bardziej wymagających zadaniach silnik się nie sprawdzi :D
    A tak na poważnie to zapowiada się ciekawie, jeszcze fajnie by było gdyby wszelkie podjęte decyzje w grze miały swoje konsekwencje, np jeśli wybierzemy opcję z podłożeniem ładunków to zakładnicy zginą :D

10. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Oni mają ich uratować, jaki sens ich zabijać? :D

11. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Super, nie mogę się doczekać tego MoHa. Wierzę w Danger Close, wierzę że naprawią błędy z poprzedniej części i w tym roku dadzą nam wyśmienitą grę. No to tej jesieni czeka nas pojedynek Danger Close vs Treyarch, będzie ciekawie :)
    Z tych konkretów najbardziej cieszy mnie gra polską frakcją oraz coop. Reszta to rzeczy oczywiste. Mam nadzieję, że przy tworzeniu multiplayera pomoże DICE, gdyż są to mistrzowie w tej dziedzinie.

12. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    @Up Dla kogo mistrzowie dla tego mistrzowie... Wolałbym żeby żadne DICE nie maczało łap w tym MoHu bo znów wyjdzie marna podróbka Battlefielda a to najgorsze co mogą zrobić Medalowi (już właściwie zrobili wypuszczając MoH'10).

13. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    Mnie zaciekawiło :
    "Będzie co-op, ale na pewno nie w całej kampanii"
    " Tryb dla wielu graczy opiera się o kilka międzynarodowych frakcji Tier 1. Będzie np. frakcja niemiecka, polska czy brytyjska"
    Nareszcie Polskie Siły i nie tylko co dla gry WIELKI PLUS! Mam nadzieje że dotrzymają słowa!

Będzie misja w Isabela City na Filipinach, w trakcie tajfunu.
    Twórcy nie chcą, aby gra przypominała film Michaela Baya, dlatego nastawcie się na realizm.
    Także wielki PLUS oczywiście dla realizmu!!

Nie byłem przekonany do tej gry ale po przeczytaniu tego zmieniam zdanie.

14. trayman

trayman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    I co, jednak MOH wychodzi? :D Przecież tak się zarzekali, że jak nie sprzedadzą konkretnej liczby kopii jedynki, to nie mamy co liczyć na kontynuację! Ależ są łaskawi. Synteza BF'a i CoDa która okazała się mocnym średniakiem. Raczej sceptycznie podchodzę do kontynuacji, bez większego wyczekiwania. Wyjdzie to może zagram, ot co. Polityka EA strasznie mi się ostatnimi czasy nie podoba.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum