1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

troche konkretów

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez nirvana38, Marzec 5, 2009.

1. nirvana38

nirvana38 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam mam nową konsole x box 360 niestety ale jest na nią nałożona blokada która nie pozwala na odpalanie piratów ,szukałem na waszym forum piszecie o zmianie oprogramowania ok ale jak mam się za to wziąśc i czy zmiana oprogramowania wystarczy ,wiem iż trzeba odczytac jakiś klucz ale jak się za to wziąśc pojęcia nie mam niestety ,przeglądałem wasze poradniki i mam mieszane uczucia dodam iż zależy mi na czasie :(
    zatem moje pytanie jest takie :
    CZY KTOŚ MOŻE WYKAZAC TROCHE CIERPLIWOŚCI I WYTŁUMACZYC NOOBOWI KROCZEK PO KROCZKU JAK ZAJĄC SIĘ TYM PROBLEMEM

2. Lotnik421 Xbox One

3. magrowy

magrowy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ZAJĄCE TO NA ŁĄCE;)
    Jak juz jestes tym noobem to poczytaj dokladnie i poszukaj, nie Ty pierwszy chcesz przerabiac Xboxa samemu.
    I lepiej sie za to nie bierz tylko poszukaj niedaleko kogos kto sie tym zajmuje,
    czy tez sie zwrocisz do spolecznosci internetowej zeby za Ciebie poszukali?
    Samodzielnosci troche!...

4. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    dokladnie jak te poradniki nic ci nie nakreslily problemu to sie sam za to nie bierz. to troche bardziej skomplikowane niz np wgranie softu do telefonu.40-50 zł i ktos ci na pewno przerobi

5. Brabus535

Brabus535 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa

Dokładnie,na przykład ja :D.Zrobie to w 20 minut z rozebraniem konsoli no chyba że masz wyjęty juz napęd to w 5 :)

Wczytywanie...

Poleć forum