1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Trochę obrazków z Kinect Sports

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Becuś, Lipiec 30, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Becuś

Becuś Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Każdy musi mieć swoje Wii Sports, również Microsoft. W dzisiejszej paczce obrazków z Kinect Sports możecie zobaczyć skoki przez płotki, granie w ping ponga, boks, skok w dal itd.

No i niestety, tak jak w przypadku Wii Sports mnie to nie kręci. Owszem, zapewne odpalę na chwilę po premierze, po czym zapomnę o tym tytule. I tak na imprezach króluje WarioWare.

W każdym razie - ten typ gier mnie prawie zupełnie nie interesuje. Cały czas czekam na wykorzystanie Kinecta w dużych produkcjach. Chcę zobaczyć więcej takich rzeczy jak Child of Eden, czy Your Shape. No i przede wszystkim próby implementacji nowego sterowania do takich gatunków jak FPS, RTS, RPG itd.

Piotr Gnyp

Źródło: Polygamia

2. Lotnik421 Xbox One

3. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ciekawe czy fajnie jest boksować się z telewizorem :). Tylko dla młodszych. Pewnie jak wejdzie Next gen Xbox 360 będzie służył jako takie WII dla rodziny, a następca będzie już dla graczy.

4. SebeekS

SebeekS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Wygląda nie głupio, ale jak zwykle screeny w małej rozdzielczośći, na 1080p 42" pewnie będzie widać wiele "niedociągnięć" :p, ale w sumie to mi to rybka, bo w pokoju 2m miejsca przed kamerą nie mam a do salonu nie mam zamiaru przenosić bo tv będzie często oblegany :p więc kinnect bye bye :)

5. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    O niebo lepiej niż Wii sports, bo tam to postacie wyglądają jak kosmici z głową zrobioną z balona i dziwnymi kończynami a tutaj to trochę jak avatary z live :)

6. yaqub

yaqub Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ciekawie zapowiada się wcielanie w swoich avatarów. Może kiedyś skuszę sie na Kinecta.

7. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Obrazki.. po co one komu...
    Gameplay widzieliście?

Przecież to jakiś żart chyba...

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  8. ReXx

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No co? Potem gość przysunął ich do urządzenia. Może ten pokaz nie wyszedł bo nawet było że wywaliło błąd i wróciło do menu.

9. andryush

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Ok , ale mialo być "full body motion capture" , a teraz wygląda na to , że będą jedynie gesty - bieganie w miejscu + poruszające się po szynach postacie - biegnący sportowcy-avatary.
    Dance central w wykonaniu tych modelek widziałeś? To samo - animacja tańczącej postaci idzie sobie swoim tempem , a gracz musi wykonywać proste gesty pokazane z boku ekrany , czyli gracz dogania grę ,a nie ją kontroluje. Takie coś mieliśmy np w GTA SA , tylko tam, zamiast prostych gestów trzeba było wcisnąć odpowiedni przycisk w odpowiednim czasie...

Jak dla mnie to zdecydowanie za mało i o hardcore gaming'u możemy zapomnieć z takim sprzętem...

10. Flapyxb

Flapyxb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wiesz kto jest po drugiej stronie?
    To nie jest ostateczna wersja gry, poza tym to chyba lepiej że oni odkrywają błędy i się na nich uczysz niż ty w domu.

11. ReXx

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    andryush na tym pokazie co miały tańczyć to nie tak. To ONE miały powtarzać to co pokazuje ta tancerka i za to dostawały PUNKTY. Kinnect sprawdzał tylko poprawność ruchów. Poczytaj komentarze w tamtym artykule.

12. The_Human

The_Human Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biauyyyystok
    haha gramy w FPS. ,,Ej, ej gdzie on kampi?"-,, ZA KANAPĄ SIĘ SCHOWAL!"

13. SebeekS

SebeekS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    No zgadzam się, co to ma znaczyć, kinecta dopracowują rok a tu co, one biegną i albo stoi w miejscu albo przez chwile pobiegnie, nie no porażka :p to już sobie lepiej kupić jakiegoś pada np. od razera i będzie z tego więcej pożytku wg. mnie

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  14. andryush

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Wiem , o tym samym pisałem.

15. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    KF, nowy skrót. Kinect Fail. Na reklamach i E3 wyreżyserowane filmy, a jak przychodzi chwila prawdziwego pokazu to Kinect chodzi jakby byl dopiero szkicem koncepcyjnym na biurku inżyniera. Microsoft schodzi na psy.

16. PremiumPRO

PremiumPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    MS chcę zgarnąć graczy Wii. Kinect potem może będzie lepszy niż na tych filmikach i screenach. Trzeba poczekać!

17. PASSION

PASSION Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    jak te laski nie wiedzą jak biec -.- nogi trzeba wysoko unosić a nie tuptać w miejscu! W sumie w realu też za szybko na metę się nie dotrze biegnąc tak jak one :p

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum