1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Trochę pytań zainteresowanego

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Przewodnik, Styczeń 30, 2012.

1. Przewodnik

Przewodnik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam Was.
    Jestem zainteresowany kupnem nowej konsoli X360 Slim.
    Kilka lat temu miałem starą X360 Elite i byłem bardzo zadowolony.

Obecnie chciałbym znów sobie ją kupić.
    Mam do Was kilka pytań:
    1. Czym różni się obecna wersja Slim 4 GB od tych z dyskiem twardym (z tego co zauważyłem na Wikipedii to tylko słuchawkami), ale poproszę o informację dokładną.
    2. Czy jak bym kupił wersję 4 GB to mogę dokupić do niej dysk twardy?
    3. Czy sprawa z kablami do telewizora jest taka sama jak w przypadku starej konsoli Elite?
    4. Jak ma się sprawa z WiFi? Czy konsola obsługuje tylko standard n?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    1. Wersja 4 GB jest matowa, nie ma headseta w zestawie no i dysku nie ma, 250GB jest taka połyskowa i ma dysk
    2. Tak, wkładasz i jest gotowy ;)
    3. HDMI lub chincze w zestawie są tylko kable czincz
    4. Normalnie łączysz się z routerem i działa, ale wszystkich nie obsługuje nieraz trzeba coś zmieniać w ustawieniach routera.

4. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    1)obecnie niczym tylko tym ,że ma dysk połyskowych już nie ma slimów(wyposażeniem się te slimy różnia tak naprawde i dodatkami gier nie potrzebnych)
    2)możesz ale nie musisz kwestia dłuższej żywotności laser jak grasz na orginalach zachowujesz gwarancje i nie ma znaczenia ile laser pociągnie bo masz gwarancje
    3)tak sam się podłącza hmdi lub cinch tyle ze kabla hdmi nie ma w zestawie sobie musisz dokupić sam
    4)konsola ma obsługe bezprzewodowej lub zwykłej i obsłuży net z wszystkiego z czego idzie net przez kabel jak do kompa

5. Przewodnik

Przewodnik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To, że konsola ma WiFi to wiem, ale mnie interesuje jakie obsługuje standardy.

6. gamestar

gamestar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak masz dysk to gry zgrane na niego szybciej się ładują i nie ma doczytywania tekstur w czasie gry

7. xDoko

xDoko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    U mnie działa w standardzie g, jeśli dobrze kojarze to b tez jest obslugiwane (i oczywiscie n).

Wczytywanie...

Poleć forum