1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Trochę się boję - przeróbka, zapraszam || OGÓLNIE

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez marcelk2012, Sierpień 23, 2014.

1. marcelk2012

marcelk2012 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć, witam wszystkich bardzo serdecznie. Jutro z samego rana udaje się w sprawię przerobienia mojej konsoli xbox360 na lt 3.0.
    Swoją konsolę przerabiałem już trzy razy, aktualnie posiada przeróbkę lt 2.0. Moje obawy polegają na tym, że nie mam pewności czy gry będą działać. Zamierzam skorzystać z tego poradnika: http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-7...ouch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-134486/
    Wcześniej, gry które nagrywałem działały, lecz z dnia na dzień przestawały działać. Wypalałem na nowo i było okej. Nie były to kiepskiej jakości płytki - verbatim. Czasami też gry zacinały się na początku i dalej nie działały, choć wypalałem je trzy razy - mowa tu o MW3. Czy możliwe że to przez aktualizacje konsoli?
    Poniżej zamieszczę parę pytań, na które prosiłbym o odpowiedź:
    1. Czy poradnik do którego podałem link wystarczy przy wypaleniu gry? Nie muszę robić jakiejś topologii czy coś? Chodzi mi o to jak już będę miał LT 3.0
    2. Czy aktualizacje grożą utratą przeróbki?
    3. Czy jest zagrożenie że gry będą nie działały?

Dodam też że nie posiadam nagrywarki IHAS, moja nagrywarka to TSSTcorp CDDVDW SH-S202J ATA Device.
    Mój dash to 206 coś tam.
    Gorąco pozdrawiam, proszę wziąć pod uwagę że choć wiele na te tematy czytałem i działałem, to nadal jestem w tym zielony. :peaceful:

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nagrywarka i tak cię czeka. Dodatkowo laser w napędzie nie pewny.

1 osoba to lubi.
  4. marcelk2012

marcelk2012 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli to zawsze była wina nagrywarki. Zakup wypalonych płytek z grą, po przeróbce na LT 3.0 - istnieje ryzyko że wyświetli mi się przykry napis o nieobsługiwanej płycie, lub o wytarciu jej ściereczką?

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Lt 3.0 trzeba zrobić. Nie zainstaujesz jedynie gry na dysk. Sa takze tytuły które będą sie wyłączać

Wczytywanie...

Poleć forum