1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Trochę zabawy z konsolą

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez TailorPL, Sierpień 7, 2011.

1. TailorPL

TailorPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Witam
    Chciałem się trochę pobawić ze swoją konsolą mianowicie wgrać najnowszego dasha, a potem ponownie przeróbkę. Poczytałem trochę i czy czynności które zamierzam wykonać są prawidłowe:
    1. Wgrać domyślny FW napędu (wg instrukcji poniżej)
    2. Zaktualizować dasha
    3. Wgrać LT+ 1.1 (mam Hitachi-LG)

Oto ta instrukcja
    Kod:
    1. Przywracanie oryginalnego fw (jesli masz nieprzerobiony przechodzisz od razu do punktu 2):
    a) podlaczasz naped do pc kablem sata, zasilanie bierzesz z konsoli
    b) wlaczasz konsole, uruchamiasz jungle flasher, przechodzisz do zakladki Hitachi GDR3120
    c) wybierasz port sata do ktorego masz podlaczony naped, wybierasz Use WinApi oraz wersje napedu w Drive Version
    d) klikasz na send mode b
    d1) jesli masz 0079 klikasz na open, wkladasz UnlockCD, klikasz close i 79 unlock (jak inny to pomijasz ten punkt)
    e) teraz we flashing options wybierasz restore firmware a potem klikasz Restore to Stock (w razie wyskakujacych powiadomien dajesz
    yes)
    g) po przywroceniu fw uruchom ponownie konsole

Jesli masz juz oryginalne fw mozesz przystapic do flashowania

2. Flashowanie hitachi:
    a) podlaczasz naped do pc kablem sata, zasilanie bierzesz z konsoli
    b) wlaczasz konsole, uruchamiasz jungle flasher, przechodzisz do zakladki Hitachi GDR3120
    c) wybierasz port sata do ktorego masz podlaczony naped, wybierasz Use WinApi oraz wersje napedu w Drive Version
    d) klikasz na send mode b
    d1) jesli masz 0079 klikasz na open, wkladasz UnlockCD, klikasz close i 79 unlock (jak inny to pomijasz ten punkt)
    e) teraz we flashing options wybierasz Flash iXtreme i klikasz Flash Hacked f/w (program zapyta gdzie zapisac odczytane fw, zrobi
    firmware i wgra je do napedu. W razie wyskakujacych okienek dajesz yes)
    f) po zapisie uruchom ponownie konsole

Czy jeśli wykonam wszystko w ten sposób operacja sie powiedzie czy powinienem jeszcze o czymś wiedzieć? I jeszcze pytanie który dash jest najnowszy do wersji FAT i czy będzie to wszystko do niego pasować?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Instrukcja jest ok. Ale dash nie usuwa flasha na napedach hitachi wiec jesli Ci wszystkie gry dzialaja to wystarczy wgrac sam dash.

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk

4. TailorPL

TailorPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Czyli mogę spokojnie samego dasha zaktualizować i wszystko będzie działać? Bo czytałem że najnowszy dash wgrywa inne FW do napędu
    Dodam że teraz mam dasha 12625 i wszystkie gry z ap 2.5 (MW2, BO) działają. Ale to pewnie dzięki abgx bo każdy obraz przez niego przepuszczam

Edit: Ok zaktualizowałem do najnowszego dasha 13599 i wszystko działa. Dzięki za pomoc :)

Wczytywanie...

Poleć forum