1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Trudna sytuacja forum.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez spike200, Styczeń 21, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk
    Na forum nastały małe komplikacje, nie będziemy podawać szczegółów i prosimy o nie zadawanie zbędnych pytań. Bratanek i ja będziemy jakiś czas jeszcze nieobecni, stąd nowy smod, który spróbuje zaprowadzić tu porządek. Wstrzymajcie się proszę jeszcze jakiś czas, a wszystko wróci do normy.

Planujemy zupełnie odświeżyć xboxforum.pl i potrzebujemy na to czasu, ale zapewniam, że warto poczekać.

Wątki z pytaniami o zablokowane działy i inne, podobne będą usuwane. Wszystko zostało już powiedzane, nie chcemy tu teraz śmietnika. Obiecuje, że po powrocie wszystko ogarnę.

PS. Usunąłem poprzedni temat, bo wywiązała się w nim niepotrzebna dyskusja, ale zapewniam, że wszystko przeczytałem i przyjąłem do wiadomości. Powoli wszystko ogarniemy.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum