1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Trudne początki

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez maniek2201, Luty 1, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. maniek2201

maniek2201 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć.
    Planuję zakup xbox'a 360. Jestem już zdecydowany że nie będzie to ps3 tylko właśnie X.
    Teraz pojawiły się pytania i problemy co kupić...
    Zacząłem rozglądać się za konsolą używaną. Ceny może nie powalają na kolana ale zawsze można zaoszczędzić 200zł na czyimś nieudanym prezencie więc chyba warto.
    Mam takie pytania:
    1) Czy do każdego xboxa da się podpiąć w późniejszym czasie kinecta w szczególności do takiego z 250gb dyskiem??
    2) Czy konieczny jest kabel HDMI - co on daje
    3) Co to znaczy jak osoba pisze: "2 gry na dysku x i y ..... konsola nie przerobiona" Czy to są jakieś piraty?? - słyszałem że teraz raczej kupuje się gry nowe.
    4) Na co zwrócić uwagę przy kupnie używki??
    5) Ile gwarancji ma Xbox 1 czy 2 lata??
    6) Planuję zakup z narzeczoną i nie ukrywam że interesują mnie w szczególmości proste gry 2 osobowe. Planuję dokupić 2 pada. Czy warto kupować przewodowego??

Z góry przepraszam jeśli są to banalne pytania. Nie jestem za bardzo na czasie. Ostatnio grałem na PS1 jakiś 10 albo więcej lat temu :)

Pozdrawiam Marek

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113

1. Do każdego da się , tylko do FAT'ów trzeba zasialcz dodatkowo nabyć
    2. Nie jest konieczny, ale oferuje najwyższą jakoś obrazu
    3. ?? - aa z tym Xi Y miałeś na myśli 2 przykładowe gry :) - jak kolega poniżej - gry zainstalowane na dysku ale żeby je odpalić potrzebna płyta w napędzie
    4. Używka to tylko JASPER lub najlepiej SLIM !!
    5. 2 lata, i chyba 3 lata na RROD jak się nie mylę
    6. Wartko kupić bezprzewodowego ,ale przewodowy też ujdzie :)

ENJOY !!

4. Traffic

Traffic ɹoʇɐɹǝpoW Członek Załogi Moderator XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    62
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    1) można bez problemu (w slimach jest bezpośrednie gniazdo, w fatach jest przejściówka [dołączona do Kinect'a])
    2) musisz mieć telewizor obsługujący HDMI (poszukaj wyjścia z tyłu [?]), pozwala to na przesyłanie obrazu i dźwięku w wysokiej rozdzielczości
    3) do uruchomienia gry (nawet zainstalowanej na dysku) przy nieprzerobionej konsoli i tak potrzebujesz płyty, także taka gra bez płyty jest bezużyteczna
    4) warto popatrzeć na ogólny stan (żeby jakoś ta konsola się prezentowała :D), dysk (instalacja gry na dysku pozwala zaoszczędzić napęd - będzie używany tylko do uruchomienia gry) i jeżeli zamierasz kupić fata (starsza wersja xbox'a, ta grubsza) to koniecznie, żeby był z płytą główną Jasper (osobiście polecam Slima 250GB)
    5) nowy 2 lata
    6) wg mnie pad przewodowy się nie opłaca, jesteś przywiązany do konsoli, ogranicza strasznie swobodę ew. ruchów.

5. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Nazwa tematu nie opisuje problemu. Kosz
    PS. Proszę przeczytać regulamin przed utworzeniem następnego tematu.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum