Trudny początek

szymon111

Świeżak
Świeżak
Witam
Jestem nowy i od razu proszę o pomoc.
Kupiłem dziecku konsole.
Dzisiaj graliśmy dosc długo w INDIANA JONES- widzialem ze w miedzyczasie robily sie SAVE- y. Po wylaczeniu niestety nie mozemy zaczac od ostatniego miejsca. Na konsoli sa w tej chwili 3 profile - ktore jakos w miedzyczasie utworzylem, w tym ze dwa sa z zerowymi osiagnieciami - na jednym widac ze tam sie cos dzialo , jakies punkty i grzebiac dalej widac zapisane stany gry. Jednak nie moge ich odpalic???? W czym problem.To jedno- pytan nasuwa misie wiecej::confused:

CZy na forum jest jakas przyswajalna instrukcja jak dobrze wejsc w swiat Xbox-a?? Czy warto podpiac sie pod internet. Mam router w domu- czy pojdzie bezprzewodowo - czy musze kupic oryginalna przystawke wirelles czy moge cos innego ??CZy tylko fabryczne akcesoria wchodza w grę (kierownica ??)
 

smiti

Użytkownik
Użytkownik
Save'y są przypisane do profilu, nie można użyć sejwów z jednego profilu na drugim. Sejwów się nie odpala, odpalasz po prostu daną grę a w niej wczytaj, czy coś w tym stylu.
Co do internetu - tak opłaca się go podłączać. Jeśli chcesz bezprzewodowo trzeba dokupić oryginalny adapter wifi, jeśli nie jest to konieczne można normalnie kablem rj-45.
Tak, kierownice itp. raczej tylko firmowe z Microsoftu, lub sygnowane znakiem kompatybilności.
 

szymon111

Świeżak
Świeżak
Save'y są przypisane do profilu, nie można użyć sejwów z jednego profilu na drugim. Sejwów się nie odpala, odpalasz po prostu daną grę a w niej wczytaj, czy coś w tym stylu.
No wlasnie cos w tym stylu sie nie dzieje. Wszystkie save zrobily sie na profilu PLAYER ktory pewnie byl jako pierwszy, domyslny. Grzebiac w zakladkach konsoli widze 3 profile- PLAYER, oraz dwa ktore zroilem pozniej jak sie doczytalem (swoj i syna). W profilu PLAyer widze liste jakicchs osiagniec, jakies save itd. Dwa pozostale sa puste - lista osiagniec zerowa, mysle ze dlatego ze z automatu konsola loguje sie jako PLAYER. Moze co z tym indiana Jones , bo War of gear 2 odpala mi sie z ostatniego miejsca - tu jest OK. W indiana Jones skonczylismy na misji w gorach (2 albo trzecia z kolei). widzialem ze robi sie saver i nijak nie moge zaczac z tego miejsca.Sa trzy save a kazdy zaczyna sie w muzeum, gdzie na pewno nie konczylismy. Ja sobie poradze - ale syn jest zalamany ze musi od poczatku dzialac, ajest to troche zniechecajace. Podobnie jest w grze BOLT (tez dla dzieci) - cos jest zle - nie wiem co?????:mad:
 

Do góry Bottom