1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Trudny początek

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez szymon111, Grudzień 28, 2008.

1. szymon111

szymon111 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Jestem nowy i od razu proszę o pomoc.
    Kupiłem dziecku konsole.
    Dzisiaj graliśmy dosc długo w INDIANA JONES- widzialem ze w miedzyczasie robily sie SAVE- y. Po wylaczeniu niestety nie mozemy zaczac od ostatniego miejsca. Na konsoli sa w tej chwili 3 profile - ktore jakos w miedzyczasie utworzylem, w tym ze dwa sa z zerowymi osiagnieciami - na jednym widac ze tam sie cos dzialo , jakies punkty i grzebiac dalej widac zapisane stany gry. Jednak nie moge ich odpalic???? W czym problem.To jedno- pytan nasuwa misie wiecej::confused:

CZy na forum jest jakas przyswajalna instrukcja jak dobrze wejsc w swiat Xbox-a?? Czy warto podpiac sie pod internet. Mam router w domu- czy pojdzie bezprzewodowo - czy musze kupic oryginalna przystawke wirelles czy moge cos innego ??CZy tylko fabryczne akcesoria wchodza w grę (kierownica ??)

2. Lotnik421 Xbox One

3. smiti

smiti Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chorzów
    Save'y są przypisane do profilu, nie można użyć sejwów z jednego profilu na drugim. Sejwów się nie odpala, odpalasz po prostu daną grę a w niej wczytaj, czy coś w tym stylu.
    Co do internetu - tak opłaca się go podłączać. Jeśli chcesz bezprzewodowo trzeba dokupić oryginalny adapter wifi, jeśli nie jest to konieczne można normalnie kablem rj-45.
    Tak, kierownice itp. raczej tylko firmowe z Microsoftu, lub sygnowane znakiem kompatybilności.

4. realizer

realizer V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  5. szymon111

szymon111 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No wlasnie cos w tym stylu sie nie dzieje. Wszystkie save zrobily sie na profilu PLAYER ktory pewnie byl jako pierwszy, domyslny. Grzebiac w zakladkach konsoli widze 3 profile- PLAYER, oraz dwa ktore zroilem pozniej jak sie doczytalem (swoj i syna). W profilu PLAyer widze liste jakicchs osiagniec, jakies save itd. Dwa pozostale sa puste - lista osiagniec zerowa, mysle ze dlatego ze z automatu konsola loguje sie jako PLAYER. Moze co z tym indiana Jones , bo War of gear 2 odpala mi sie z ostatniego miejsca - tu jest OK. W indiana Jones skonczylismy na misji w gorach (2 albo trzecia z kolei). widzialem ze robi sie saver i nijak nie moge zaczac z tego miejsca.Sa trzy save a kazdy zaczyna sie w muzeum, gdzie na pewno nie konczylismy. Ja sobie poradze - ale syn jest zalamany ze musi od poczatku dzialac, ajest to troche zniechecajace. Podobnie jest w grze BOLT (tez dla dzieci) - cos jest zle - nie wiem co?????:mad:

Wczytywanie...

Poleć forum