Trwają prace nad GTA V!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
@sid2007 dokładnie, mogliby usprawnić to wczytywanie się tekstur, cienie... Nie ma dużo do poprawki, ale jednak. Najbardziej jestem ciekaw co z fabułą i miejscem akcji... Powrót do Vice City byłby świetny, chciałbym też Wielką Brytanie - jazda po lewej stronie ulicy hehe :) Nie moge się doczekać podobnie jak na następnego CoD'a i Batman:AC
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
@sid2007 dokładnie, mogliby usprawnić to wczytywanie się tekstur, cienie... Nie ma dużo do poprawki, ale jednak. Najbardziej jestem ciekaw co z fabułą i miejscem akcji... Powrót do Vice City byłby świetny, chciałbym też Wielką Brytanie - jazda po lewej stronie ulicy hehe :) Nie moge się doczekać podobnie jak na następnego CoD'a i Batman:AC
A tak , masz rację i te doczytujące tekstury niech zrobią. Ale grając w RDR jestem pewien , że i z tym problemów nie będzie . Ogólnie jak optymalizacja będzie na poziomie RDR to będzie fantastycznie. Chciałbym jeszcze aby popracowali nad pieszym pokonywaniem miasta , tzn. aby bohater różnorodnie dobierał animacje do przeskoczenia/wdrapania się na różne ogrodzenia , domy , przeszkody. Ale nie tak jak w Assassins Creed , chcę aby czuć było że to człowiek a nie spiderman.
A miejscem akcji według mnie na 70% będzie Vice ( i nie przez przypadek kojarzy się z rzymską 5).
 

Kokosik

Banned
Ja bym chciał remake gta : vc tylko na silniku RAGE 2.0 z MotionCapture!
 

meelman

Użytkownik
Użytkownik
No i się wygadał, dobrze że powstaje kolejne GTA może to bardziej przypadnie mi do gustu. Poprzednie GTA 4 było średnie.
 

nick99

Użytkownik
Użytkownik
Ach... Świat nie byłby taki sam bez newsów o GTA V :) Mam nadzieję, że niedługo sam R* da nam jakąś porcję informacji.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ach... Świat nie byłby taki sam bez newsów o GTA V :) Mam nadzieję, że niedługo sam R* da nam jakąś porcję informacji.
ciekawe kto nie ma nadziei ;) mi by starczył do szczęscia chociaż 2sekundowy trailer z napisem: 'V'.
 

Pls

Użytkownik
Użytkownik
Ja tylko obawiam się tego, że R* znowu spapra głównego bohatera. Skoro Gottfried miałby podkładać mu głos to raczej wyglądałby mi na jakiegoś pajaca - gorszego niż Niko Bellic.
 

arkadiusz_89

Użytkownik
Użytkownik
co ty chcesz od niko, akurat on był ok ;) zabawny akcent i humor, to był chłop z przeszłością...
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Dla mnie te wszystkie czesci GTA od czasu SA to lipa,w GTA 3 gralem godzinami,Vice City oraz SA tak samo,przy 4,Liverty City i Te ballady Homoseksualisty tonego zajely mi moze w sumie 3 godziny.
Nie podobaja mi sie te nowe czesci GTA,sa denne i to strasznie.
W Sa bylo mnostwo terenu do zwiedzania,tatuaze itp a tu co ? NIC !!
Tak samo jak czesci NFS ostatnia w jaka gralem dluzej byl Underground 2,reszta padaka i lipa !!
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Również liczę na MoScan zastosowany w GTA :)



Widać kto omijał...
Jak bys zauwazyl nie uzywam pol fontow, bo ich po prostu nie mam...
 

bartolinos15

Użytkownik
Użytkownik
Z GTA jest jak z FIFA. Każdy widzi błędy, a i tak chce aby wychodziła co rok...w tym ja. Dobrze, że FIFA jest co roku i ma dobrego konkurenta, bo prace nad GTA, by były bardziej zaawansowane, gdyby nie to, że brak jej takiego gracza na rynku jak PES dla FIFY. Bo Saints Row czy Just Cause dają dużo fun, ale to nie to.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Z GTA jest jak z FIFA. Każdy widzi błędy, a i tak chce aby wychodziła co rok...w tym ja. Dobrze, że FIFA jest co roku i ma dobrego konkurenta, bo prace nad GTA, by były bardziej zaawansowane, gdyby nie to, że brak jej takiego gracza na rynku jak PES dla FIFY. Bo Saints Row czy Just Cause dają dużo fun, ale to nie to.
masz rację z tą konkurencją, pewnie gdyby GTA jakąś miało, to by spięli poślady i szybciej je wypuszczali.. ale z drugiej strony to dobrze, że GTA nie ma konkurencji, bo wypuszczali by nowe co 2 lata, potem co rok, i zrobiłby się odgrzewany kotlet. GTA nigdy nie miało sensownej konkurencji, i podejrzewam, że nigdy nie będzie miało :)
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Ja tam czekam zawsze na nowe gta i z kazda nowa czescia przezywam rozczarowanie :)
Teraz bardziej czekam na jakas nowa gre o MMA,nie ma to jak piwko+znajomi + MMA :D
 

arkadiusz_89

Użytkownik
Użytkownik
masz rację z tą konkurencją, pewnie gdyby GTA jakąś miało, to by spięli poślady i szybciej je wypuszczali.. ale z drugiej strony to dobrze, że GTA nie ma konkurencji, bo wypuszczali by nowe co 2 lata, potem co rok, i zrobiłby się odgrzewany kotlet. GTA nigdy nie miało sensownej konkurencji, i podejrzewam, że nigdy nie będzie miało :)
gdyby tylko gateway ujrzało światło dzienne to kto wie... ;)

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Ej a ta gra co podales,byla w ogole kiedykolwiek na X ?
Edit:
Sprawdzilem,tylko na PS3,lipa straszna ;/ To jest dyskryminacja ;/
 

VipKuzKo64

Banned
@Up to jest Exclusiv. ;)
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
gdyby tylko gateway ujrzało światło dzienne to kto wie... ;)
ja wiem :) jakby jakaś seria miała konkurowac z GTA przed 2020r, to musiałaby zacząc wychodzic już teraz, i trzymac cholernie wysoki poziom od samego początku, co jest nierealne, bo nikt nie wyłoży takiej kasy (na zrobienie nowej, nieznanej gry), co R* wydaje na każde GTA :)
 

neCro

Użytkownik
Użytkownik
oby postarali sie z optymalizacja, bo z gameplayem, fabula i wszystkim pozostalym to juz wiadomo - bedzie przekozacko :)
 

filut10

Użytkownik
Użytkownik
oby postarali sie z optymalizacja, bo z gameplayem, fabula i wszystkim pozostalym to juz wiadomo - bedzie przekozacko :)
No co do fabuły to nadal mam wątpliwości... oby tego nie zj****i :p
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Szczerze to ten Getaway moglby bardzo zagrazic GTA,przedewszystkim tym ze z tego co pamietam mial licencje na auta,nie wiem jak z fabula bo nie mialem przyjemnosci grac ale graficznie tez przebijal wtedy GTA.
Co do reszty,to panowie ja jestem jakos sceptycznie nastawiony do kazdej nowej czesci GTA,szczerze mowiac to niczym od czesci SA mnie nie ujela.
No moze troche grafika(wersja PC) a tak pozatym cudow nie bylo,z SA mam czasami tak,ze mam napad w to pograc i sobie instaluje,z 4 i ballada homoseksualisty tonego mialem tak ze zainstalowalem raz,pogralem z moze 2-4 godziny i odinstalowalem i nie chce juz tego miec na kompie.
Przedewszystkim w tych czesciach boli mnie to ze gra jest jakby jedno liniowa,niby jest ta fabula ale brak mi takiego za przeproszeniem mentolniecia.
Powinni przedewszystkim jak dla mnie dac mozliwosc wykreowania wlasnej postaci czyli dla przykladu wybieramy sobie fryzure,kolor skory itp i zacznamy historie,do tego dorzucic tatuaze itd jak to bylo w SA,bo szczerze mowiac to glowny bohater w 4 kojarzyl mi sie bardziej z frustrowanym handlarzem majtek z golfem na bazarze,niz gangsterem :)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom