1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Trwają prace nad PGR 5?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TymonPRO, Listopad 21, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Microsoft Game Studios niejako potwierdził powstawanie piątej części serii Project Gotham Racing. Informacja ta wymknęła się Tomowi Burtowi, który o grze napomknął na blogu.

Mamy dobrą wiadomość dla fanów gier wyścigowych. Microsoft, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, nie porzucił serii Project Gotham Racing (zapowiadał to już po rozstaniu z dotychczasowym jej producentem, czyli studiem Bizarre Creations, przejętym przez Activision). Co więcej, piąta jej część znajduje się już w produkcji!

Project Gotham Racing 4

Na blogu w serwisie TeslaMotors Tom Burt z Microsoftu napisał: "Dźwiękowcy z Microsoft Game Studios (niektórzy z nich pracują nad Forzą, niektórzy nad Project Gotham Racing) zapytali mnie, czy mogliby pozgrywać parę dźwięków z mojego Roadstera [...]". A to wyraźna sugestia, że nowy PGR powstaje. Na razie nie można jednak traktować tego jako oficjalnego ogłoszenia.

Nie wiadomo też, czy zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami za grę odpowiada Turn 10, a więc ekipa stojąca za serią Forza Motorsport. Powyższy cytat może bowiem sugerować, że projektem zajmuje się inne studio. Równie dobrze może się jednak okazać, że Turn 10 zostało podzielone na dwa oddziały, z czego jeden dba o rozwój marki Forza, a drugi rozpoczął prace nad PGR-em.

Podobnych pytań można stawiać jeszcze wiele. Niestety, odpowiedzi przyniesie dopiero oficjalny komunikat Microsoftu w tej sprawie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. CoOokie

CoOokie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    الجانب الثاني لل
    Hmm. Miła wiadomość. Seria PGR jest bardzo łakomym kąskiem - taka odskocznia od Forzy i jej symulacji, ale równie wciągająca :)

4. strusic

strusic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Kolejny PGR?! Bosko! :D

5. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    niech pracują nad piąteczką tylko niech nasz exclusive będzie na miarę tych z ps3:)

6. Dynia470

Dynia470 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Bardzo dobrze ;). Czwórka, była całkiem fajna, więc 5 mam nadzieje, będzie jeszcze lepsza ;). Dla mnie - dobra wiadomość :]

7. glodos

glodos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    świetnie!:) obok forzy to najlepsza gra wyścigowa na xboxa

8. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    A no ciekawe co skleci nam T10... ciekaw jestem tez , jakiego silnika uzyja do stworzenia tej gry , bycmoze silnik z FM3? :D Moze cos bardziej dopracowanego , bycmoze ulepszony silnik FM3 , gdzie bedziemy mogli pojezdzic modelami aut z menu gry! :D:D jesli uzyja swojego dotychczasowego silnika , to musza sporo nad nim popracowac - Bizzare Creations mialo u siebie zmienne pory dnia , zmienne warunki pogodowe(kropele deszczu splywajace po szybie , mmm.. bajka) , swobodne rozgladanie sie po wnetrzu auta no i oczywiscie kokpity z kazdego punktu widzenia , w kazdym aucie..>_> nie to co w FM3...

9. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    pgr4 mnie nie wciągneło ale chyba tylko dlatego że nie miałem czasu na grę, a teraz chętnie bym zagrał w pgr

10. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Dobrze brakuje mi czystego arcade i zdobywania kudosów. Czekam z niecierpliwością.

11. aroaro20022

aroaro20022 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Pce
    Sorry ale jak dla mnie to PGR 4 ma lepszą grafikę niż FM 3.

12. Floras

Floras Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pruszków
    Sorry ale jak dla mnie to sie nie znasz ;) Ale nie dyskutujmy o tym.
    Ciekawie jak panowie z TURN10 wypadna w wiekszym arcade... W Forzie bardzo dobrze poradzili sobei z callsualami.

13. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    PGR4 ma wiecej bajerow , ale FM3 jako ogolnoksztalt wygrywa jak na moj gust , glownie za sprawa zaawansowanej geometrii :p

14. szychabarca

szychabarca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Barcelona
    Dobra wiadomośc!

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.