1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tryb offline w Star Wars Battlefront zostanie rozbudowany

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 1, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3223
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Star Wars Battlefront jest grą przede wszystkim nastawioną na tryb wieloosobowy, co do tego nie ma dwóch zdań. Tryb offline nie jest tak bogaty w zawartość jak gra wieloosobowa, ale wygląda na to, że DICE ma w planach dokonanie pewnych zmian.

Użytkownik o pseudonimie Caleb na oficjalnym forum Star Wars Battlefront zamieścił przebieg swojej rozmowy z konsultantem EA. Z rozmowy wynika, że twórcy gry pracują nad rozszerzeniem trybu offline. Nie wiadomo niestety, kiedy zmiany zostaną wprowadzone. Całą rozmowę można przeczytać pod tym linkiem. Poniżej zamieszczamy najbardziej interesujący fragment.

DarthOne lubi to.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1254
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Tryb offline to to co tej grze mi brakuje, grafika na PC jest obłędna i chciałbym się nią rozkoszować a online mnie nie interesuje.

4. NektaryN

NektaryN Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dla mnie grafika na XO jest obłędna :D

Co jak co, ale przydałby się bardziej rozbudowany tryb singleplayer do SW

5. DarthOne

DarthOne Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Dla mnie brakuje kilku motywów związanych z częściami I-III Gwiezdnych Wojen - może będzie to w Star Wars: Battlefront IV? :D

6. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    A mi tam gierka pasuje, nawet nie najgorzej gra się w multi, grafa wymiata, a gdy by jeszcze dołożyli do tego niezły single player było by na wypasie.

7. jack_redrum

jack_redrum Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jak dla mnie brak single playera z prawdziwego zdarzenia to przeogromny minus, który spowodował, że nie kupiłem tej gry. Ciekawe czy od początku tak miało być, czy też programiści nie wyrobili się przed premierą filmu i trzeba było wydać taki pół-produkt.

Wczytywanie...

Poleć forum