1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tryb rodzinny

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Flpkt11, Listopad 28, 2015.

1. Flpkt11

Flpkt11 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Mam pytanie jak ustawic tryb rodzinny zeby w gry ktore mam zainstalowane na moim koncie mogl tez grac moj brat.
    Z gory dziekuje za informacje

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hasted

Hasted Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    W ustawieniach profilu ustaw "to jest moja domowa konsola" na xbox one oczywiscia na 360 musi byc twoj profil zalogowany w tle . na xone tez to dziala ale opcja domowej konsoli jest wygodniejsza

4. Jaroodd

Jaroodd Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A czy można mieć dwie konsole domowe przypisane do jednego konta Gold? Chodzi o to, żeby na obu konsolach mogło grać dwóch różnych członków rodziny, ale niekoniecznie właściciel konta Gold.

5. dziunia

dziunia Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dobre pytanie również chciałabym wiedzieć.

6. Hasted

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Tak można. przykład:
    Konsola a z kontem 1 na którym jest konto gold i kontem 2 na którym nie ma konta gold. Ustawiasz konsola domowa na koncie bez Golda A grasz tylko na profilu który ma Golda czyli w tym przypadku konto 1. Na drugiej konsoli ustawiasz konto 1 jako domowe i udostępnia gold na całą konsole ale grasz na koncie 2 które nie ma swojego konta gold.
    przepraszam za błędy ale pisze z tel

7. Jaroodd

Jaroodd Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Doprecyzuję, nie jestem pewny czy cię dobrze zrozumiałem. Powiedzmy tą domową konsolę daję komuś i tam sobie grają w moje gry na różnych profilach. Ja gram na swojej konsoli, na moim profilu gold (to jest dla mnie jasne raczej). Ale czy ktoś jeszcze będzie mógł zagrać na SWOIM profilu w moje gry, na mojej konsoli? I to równocześnie z kimś na tej domowej konsoli? Nie wiem jak to działa. Co się stanie jak ustawię drugą konsolę jako domową? A może wystarczy, że będę tylko zalogowany na goldzie?

8. Hasted

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Będą mogli. tylko twój profil będzie musiał być zalogowany w tle. Jeżeli druga konsole ustawiasz jako domowa automatycznie przestanie być domowa na tej pierwszej konsoli

Wczytywanie...

Poleć forum