1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Trzeci odcinek Mortal Kombat: Legacy

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez garibaldi, Kwiecień 26, 2011.

1. garibaldi

garibaldi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Johnny Cage to kolejna postać ukazana w serialu Mortal Kombat: Legacy. Popularność jaką zdobyło to dzieło przekracza wszelkie granice i każdy epizod ogląda po kilka milionów ludzi na całym świecie.

Co prawda wielu fanów Mortal Kombat odrzuca to działo, ale my się cieszymy że jest grupa zapaleńców, którym się chce. Zapraszam do obejrzenia trzeciego odcinka i podziwiania aktora filmów walki, narcyza Johnny’ego Cage’a.

Trzeci odcinek Mortal Kombat: Legacy

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. RaaDeeK

RaaDeeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    hmm... przyznam, że odcinek jest całkiem niezły. Przypomniała mi się scena z Cagem z tego jednego, jedynego, zajawkowego filmu Mortal Kobat, gdzie Raydena grał Christopher Lambert. Dobra robota :)

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1698
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    To jakiś film dokumentalny czy co? Z nudów sobie puściłem to i nie wiem co to niby ma wspólnego z MK. I te pier* na początku. Nie denerwowało by mnie to, gdyby nie fakt że jest to niby MK.

5. rockobradford

rockobradford Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A ten łepek Chińczyk to niby Shang Tsung?

Wczytywanie...

Poleć forum