1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Trzeszcząca łopatka od kierownicy microsoft.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez d2darkness, Wrzesień 7, 2011.

1. d2darkness

d2darkness Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Cześć.
    3 dni temu dotarła do mnie kierownica która kupiłem dzięki temu forum ^^.
    Tylko właściwie już pierwszego dnia pojawił się problem, a mianowicie zaczęła mi trzeszczyć.
    Nie chce nic grzebać sam bo chociażby nie mam zielonego pojęcia a tym bardziej nie chce nic spieprzyć bo mam te kierownice dopiero parę dni .
    dźwięki wydaje jakby była w tych miejscach brudna lecz nic nie widzę. Może miał już ktoś podobny problem i go rozwiązał ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ziomo8

ziomo8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Psiknij WD-40. Nie przewodzi prądu, więc nie bój się, że zalejesz elektronikę.

4. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Ja bym zaraz rozebrał i poczyścił :)
    Skoro się boisz to zrób jak kolega mówi, choć ja osobiście wolałbym zajrzeć :D

5. d2darkness

d2darkness Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    OK. Siknę tym ewentualnie a po prostu nie bede rozbierał bo strach jak nie złoże do kupy .

EDIT: Zniknęły już dzięki temu te trzeszczenia ale teraz coś jakby mi klikało po całkowitym wciśnięciu łopatki.
    Przy drugiej tak nie mam ale w zasadzie to już aż tak nie jest wkurzające ;p.
    Dzięki z odp.

Poleć forum