Trzeszczenie napędu przy zamykaniu

MrGohut

Użytkownik
Użytkownik
Jak zmykam napęd to trzeszczy on 2 sekundy , też tak macie ? Płyt nie rysuje, gdy czyta płyty to cicho pracuje, ale to trzeszczenie mnie niepokoi trochę ;s Jak się włącza konsola też trzeszczy chwile..
 

yago13

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Trzeszczenie napędu przy zamykaniu

No to sie biedy nabawiłes to jest trzeszczyca postępująca a tak na serio to miałem jaspera. slima i czegoś takiego nie zaobserwowałem

Wysłane z mojego GT-S6500D
 

MrGohut

Użytkownik
Użytkownik
:O To penie rak xkloca .

hmm no nie wiem puki nie rysuje płyt to chyba nie ma się czym martwić .. chociaż to takie dziwne ;p
 

yago13

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Trzeszczenie napędu przy zamykaniu

Teraz tak się zastanawiam pewnie masz jaspera u mnie w tym modelu tez chyba cos takiego bylo nie pamiętam dokladnie bo to stare dzieje ale działal normalnie dopóki się nie zabrałem za flashowanie po browarku;)

Wysłane z mojego GT-S6500D
 

MrGohut

Użytkownik
Użytkownik
A tak na poważnie ,to czy ktoś ma coś takiego ? To jest używka i domyślam się, że pewnie napęd już swoje przerobił i dlatego tak jest, bo wszystko działa ok tylko te trzaski przy właczaniu konsoli. .
Rozumiem, że jak gra się w grę na płytce to napęd chodzi w xboxach jak odrzutowiec ?

Ps. to jest Falcon nie Jasper :p i Lite-On
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Odp: Trzeszczenie napędu przy zamykaniu

A tak na poważnie ,to czy ktoś ma coś takiego ? To jest używka i domyślam się, że pewnie napęd już swoje przerobił i dlatego tak jest, bo wszystko działa ok tylko te trzaski przy właczaniu konsoli. .
Rozumiem, że jak gra się w grę na płytce to napęd chodzi w xboxach jak odrzutowiec ?

Ps. to jest Falcon nie Jasper :p i Lite-On
To wszystko jest normalne

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

MrGohut

Użytkownik
Użytkownik
O! On będzie żył <3 Dzięki .
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Mi w jasperze po czasie tez pojawiło sie takie trzeszczenie,czasami nawet jak wyłącze konsole to potrafi po paru min zatrzeszczeć ale się tym nie przejmuje,napęd trochę przerobił więc ma prawo trochę postukać.
 

MrGohut

Użytkownik
Użytkownik
Ok, dzięki wszystkim :) Obawiam się tylko o to, że to Falcon D: ale na razie wytrzymuje wszystko i trzyma sie kupy . Mam nadzieje, że trochę pociągnie. Macie po plusie :p
 

Maniak driftu

Użytkownik
Użytkownik
Olejem nasmaruj :D
 

MrGohut

Użytkownik
Użytkownik
Ta jasne :D Już lece .. :p
 

Do góry Bottom