1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Trzy czerwone diody i czerwona na zasilaczu.

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez p_bladek, Kwiecień 27, 2016.

1. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Witam, wczoraj spotkało mnie coś takiego jak grałem z synem. Konsola na płycie Falcon. Parokrotnie grałem w Teenage mutant Ninga Turtles i kilka razy wywaliło trzy czerwone diody "Power pozostał zielony w środku" i czarny ekran. Na zasilaczu w tym czasie zapalała sie czerwona dioda i tak stawał. Restart prądowy, granie w inne gry ( tez graficnze 3D i ok), powrót do Turtles i powtórka z rozrywki. Gonić konsole czy cos z zasilaczem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Śmietnik i tyle gonić to ty ją możesz na złom albo na części.

Lambo69 lubi to.
  4. p_bladek

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Naprawdę wykazałeś się wiedzą i znajomością tematu. Twoja elokwencja i wiedza poraziły moją duszę. Żeby zaspokoić Twoje ego dodam że pady i dysk mają miesiąc i są na gwarancji. Z tego co znalazłem to zasilacz najprawdopodobniej pada, no ale ktoś mógłby to potwierdzić.

fiera24 i Kendzi76 lubią to.
  5. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    wiesz, teraz raczej nikt ci nic nie doradzi innego, niż sprawdzenie innego, zdrowego zasilacza. no przecież nie kupisz, żeby sprawdzić. ;)

6. p_bladek

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Najciekawsze jest to że wywala się tylko przy tej jednej grze Arcade. Grałem z synkiem jeszcze w Forze 2, Duck Tales i LEGO Star Wars i problem nie wystąpił. Odpaliłem "Turtlesów" i welcome back :), dlatego jestem zdziwiony.

7. Skonek87

Skonek87 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Moze instalka gry na dysku pomoze? Albo reset fabryczny konsoli

Wysłane z mojego myPhone Qsmart Premium przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum