1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Trzy DLC i przepustka sezonowa do Titanfall na XONE i X360 za darmo!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Marzec 11, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Microsoft i Respawn Entertainment przygotowały wyśmienitą ofertę dla posiadaczy Xbox One i Xbox 360 - okazuje się, że możemy dzisiaj pobrać przepustkę sezonową oraz wydane DLC do Titanfall całkowicie za darmo.

Nie mieliście jeszcze okazji pograć w rozszerzenia Titanfall? No to przynosimy świetne wieści: przepustkę sezonową i dodatki IMC Rising, Frontier's Edge oraz Expedition możemy od dzisiaj pobrać całkowicie za darmo. Zarówno w wersji na XONE, jak i X360.

Oferta jest naprawdę ciekawa. Co dziwi najbardziej w tej sytuacji? Brak trąbienia o niej przez Microsoft. Gigant z Redmond wystartował z tą promocją bez żadnych oficjalnych zapowiedzi. Nie ma co jednak narzekać na taką „cichą” promocję. Kto żyw, niech łapie rzeczone DLC póki sa gratisowe.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kyron

Kyron Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    206
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Titanfall season pass kosztuje zero zł ale żeby go zakupić trzeba dodać kartę kredytową,inaczej nie pobierzesz bo nie mają z czego 0,00 zł potrącić.

4. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Coś czuje, że Titanfall będzie w Kwietniowym GWG

5. dixonek0209

dixonek0209 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Poprzez stronę mi również wywaliło powiadomienie o dodanie karty, z poziomu konsoli nie ma problemów.

6. Oski8882

Oski8882 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kielce
    Ja próbuje na XOne, ale trzeba karte

7. Kyron

Kyron Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    206
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Trzeba kartę bo 3zł potrącają i oddają za tydzień przy dowolnym zakupie, nawet za 0zł. (Nie mam problemu z swoimi 2 kartami ale co się nawkurzałem żeby znależć gdzie sie dane karty usuwa to moje).

8. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Ten season pass i DCL do Titanfall są za free na stałe. Obstawiam, że Titanfall będzie niedługo dostępny w EA Access albo GwG. :)

9. dudi2000

dudi2000 Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bieruń
    Dobra wiadomość!

10. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Ja dziś miałem trochę dziwna sytuacje gdy próbowałem pobrać przez konsole to była prośbą o dodanie karty kredytowej wiec sobie od puściłem, następnie zalogowalem się na moje stare konto ( którego nie mam na konsoli) xboxlive przez kompa wybrałem opcje zakup i się udało, następnie odpaliłem xo i zalogowanym się na konto na którym gram nie na to na którym dokonałem zakupu season pass aż tu nagle na xo wyskoczył mi komunikat season pass do titanfall został zainstalowany pomyślnie czy ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć jak to możliwe? Ze to się pobrano

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum