1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Trzy hity, jakie jutro zaprezentuje nam Microsoft

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez TymonPRO, Maj 31, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Pisaliśmy już o tym w naszym materiale przestawiającym nasze przewidywania przed E3, ale teraz informacja ta zdaje się potwierdzać – według interaktywnej mapy w serwisie Gamespot, Microsoft na pewno zaprezentuje nam Halo 3: ODST, Forza Motorsport 3 i Alan Wake. Wcześniej już IGN mówił o zaprezentowaniu przez giganta z Redmond ich trzech produkcji – w tym miało się pojawić coś niezapowiedzianego do tej pory.

Wszystko więc się zgadza – niezapowiedziana oficjalnie produkcja to oczywiście Forza Motorsport 3, choć jakiś czas temu nastąpił wyciek, który niemal w 100% potwierdził nam, że gra rzeczywiście jest już w produkcji.

Czekamy zatem z niecierpliwością na konferencję Microsoftu (już jutro o godzinie 19:30 naszego czasu), gdzie powyższe tytuły zostaną nam zaprezentowane. [Sarge]

Trzy hity, jakie jutro zaprezentuje nam Microsoft | Onlygames.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. ramalash

ramalash Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Alan Wake nareszcie jakieś info mam nadzieję że wydadzą go jeszcze w 2009 roku ;)

4. CwK Bialy

CwK Bialy Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Kij z Alanem, Forza 3 będzie :) Już dię nie mogę doczekać.

5. CoOokie

CoOokie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    الجانب الثاني لل
    Dokładnie. Mi też już serducho mocniej wali jak pomyślę o Forzie 3 :) Żeby chociaż jakieś fajne trailery z gameplay'a pokazali, to będzie można już zacząć się jarać ;) Hehe.

6. Jar

Jar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    tbh nie rozumiem kolejnego fenomenu jakim jest forza(i halo). Alan to całkiem świeża produkcja(trochę przypomina Fahrenheita) i z niecierpliwością nań czekam.

7. Mr.Hankey

Mr.Hankey V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Troszkę się to bidnie zapowiada patrząc na to co prawdopodobnie zapowie Sony (God Of War 3, Uncharted 2, Heavy Rain, Gran Turismo 5 - to są pewniaki, a kto wie co jeszcze), ale liczę, że Microsoft ma jeszcze jakiegoś Asa w rękawie!
    A na Alana w 2009 raczej chyba nie ma szans...

8. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Heh niech ino powiem starszemu o Forzie 3 ;p Musi się pośpieszyć i przejść 2 :D:D

9. Shinnoq

Shinnoq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rybnik
    To i fenomenu GT5 i KZ2 też nie jesteś w stanie zrozumieć... No mam nadzieję, że M$ coś pokarze bo jak nie to SONY zrobi z Xboxa miazge w tym roku i rozjedzie go na całej lini. Masa świetnych tytułów zapowiada się na PS3 a na klocku pogramy w multiplatformy i pare gier z PC... Troche to nie ciekawie wyglada biorąc pod uwage jak wygladaly poprzednie lata.

10. Ulus

Ulus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    krk
    czuje ze M$ rozwali nas w tym roku. Oni cos knuja :D

"nie rozumiem kolejnego fenomenu jakim jest forza"
    NIE BLUZNIJ BRACIE!! :p

to sa jedyne wyscigi przez ktore nie moglem spac w nocy ,bo chcialem przejsc kolejny etap :D

11. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    świetnie, że Forza3 wyjdzie ale graficznie to GT5 go zniszczy - inaczej M$ by już reklamował by go pełną mocą
    Halo to już non stop to samo - ileż można - może jakieś nowe pomysły mają

będzie lipny rok a co do niespodzianek od M$ to ja nie chcę - miałem taką z zakończeniem xbox1 i nie chcę powtórki z rozrywki a brak super hitów właśnie mi to przypomina w perspektywie 10 gier na rok po 350zł każda - nie dzięki

12. babel77

babel77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    e no nie będzie może aż tak źle. Zobaczymy wieczorem co tam w trawie piszczy.
    A tak swoją drogą to taki God of War III by się przydał na x:)

13. CwK Bialy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Zarówno Sony jak i Ms mają inne polityki reklamowe. Poza tym, nie wiadomo jak będzie wyglądała Forza więc skąd wiesz, czy GT5 ją zniszczy? Grałem w Prologa i powiem szczerze, że oceniłbym ją na max 7/10 gdzie forze 2 na 9/10 mimo słabej grafiki. Jeśli GT5 będzie taki jak Prolog, to nie ma się czym zachwycać :)

14. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    no ja nie oceniam gry - zgaduję tylko że M$ żywcem nie ma ma się czym pochwalić skoro o Forza3 taka cisza
    w grywalności też stawiam na Forzę bez dwóch zdań

15. CwK Bialy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    A może właśnie ma, ale nie chce ujawniać, żeby nie było poruszenia tak szybko...

16. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Sony potrafi zareklamowac swoje produkcje , MS jakos nie przyklada sie do tego. Gdyby MS robil taka kampanie reklamowa jak Sony , to napewno nieco inaczej mowilo by sie teraz o ich konsoli.

Forza3 , mam nadzieje , ze przylozyli sie tym razem do graficznej oprawy gry , bo z fizyka to raczej za bardzo juz nie maja czego ulepszac :p Mogli by tez dodac takie animacje jak w GT5 , czyli pitstop przed wyscigiem , animacje zmiany opon itp , no i poprawic model zniszczen.

Czym jest Halo ODST ???

Alan Wake , jak dla mnie , to troche taki Heavy Rain od Microsoftu :p

17. vosp38

vosp38 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    WARSZAWA
    gt5 to gniot ,sprzedaje ps3,bo jedyna gra która się liczy to MGS reszta to gierki dla dzieci i pedzi .Jeśli ktoś nie grał w FORZA to niech się zamknie i gra w tą gównianą grę jaką jest GTurismo .MS nie odpuści i nawet jeśli grafa będzie gorsza od sony to mam to w dupie bo jest FORZA ,HALO WARS,PGR

18. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Ja już sie nie mogę doczekać Alan Wake:D

19. vosp38

vosp38 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    WARSZAWA
    robią kampanie i nabijają kasę na Frajerach jak ja ,ale się więcej nie dam

20. Jar

Jar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Niepełnosprawne Halo 3 w dużym skrócie(któremu amerykańce i tak zrobią 768 świątyń).

Ja tam powiem tak-klocek traktuję jako konsolę multiplatformową i tyle tak naprawdę-nie kupiłem go dla exclusivów(bo tak naprawdę ich nie ma) tylko żeby móc sobie pograć w nowe gry nie wydając przy tym 2 kół na samą konsolę(pozdrawiam ps3 trochę po premierze) i miliona złotych na karty graficzne(pozdrawiam komputery).

Minie rok, może jak będzie źle i nudno to 2 i kupuję ps3.
    Mam xa, mam ps3-pytacie się mnie co to exclusive? Nie wiem, mam przecież wszytkie tytuły :).

21. Fitmax

Fitmax Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kampania reklamowa Microsoftu przycichła bo lista kozackich tytułów chwilowo się skończyła. Nic tu kombinować. Trzeba przeczekać E3 i czekać na jakieś zapowiedzi...

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum